×

Ta pozycja seksualna jest ulubioną zarówno kobiet jak i mężczyzn. To klucz do spełnienia

Zbliżenia między dwojgiem ludzi potrafią doprowadzić do pewnych nieporozumień, a wszystko przez to, że ludzie nie potrafią dogadać się, co do ulubionej pozycji seksualnej. Jednak spokojnie – nad tym wszystkim można zapanować i wprowadzić pewne uniwersalne zasady, które będą odpowiadać zarówno Twojemu partnerowi jak i Twojej partnerce.

Oczywiście zachęcamy do tego, aby próbować i szukać odpowiedniej pozycji, która będzie dla was najbardziej wygodna i podniecająca, ale badania pokazują, że jest jedna pozycja, która odpowiada zarówno mężczyznom jak i kobietom

Zaciekawieni? Mowa tutaj o pozycji „na pieska”. Ponad 35% osób uznało, że właśnie to ona jest tą, która najbardziej odpowiada w sypialni. Dlaczego? Najprawdopodobniej z powodu najintensywniejszych wrażeń, które ta pozycja zapewnia zarówno mężczyźnie jak i kobiecie.

Dalsze miejsca nieco się różnią, ale najważniejszym jest i tak testować wiele rozwiązań ??

Na drugim miejscu, jeśli chodzi o kobiety, plasuje się pozycja misjonarska, dzięki której płeć piękna czuje się bezpieczna i zapewnia im się bliskość, o którą tak bardzo kobietom w czasie zbliżeń chodzi. Mężczyźni także decydują się często na tę pozycję, ale u nich na drugim miejscu jest pozycja na jeźdźca, ponieważ oni także mają czasem ochotę być bierni w zbliżeniu i spoglądać na swoją aktywną partnerkę.

W czasie badania padło także pytanie na temat tego, czego jeszcze chcieliby spróbować. U mężczyzny bardzo często odpowiedzią była pozycja 69 na stojąco, a u kobiet seks na stole

Wszystko jednak zmierza do tego, aby rozmawiać w związku na temat zbliżeń, bo tylko dzięki temu będziemy wiedzieć, czego tak naprawdę od siebie oczekujemy.

Może Cię zainteresować

zamknij