×

Przyszła Panna Młoda przed ślubem dowiedziała się czegoś strasznego, co zrujnowało całe jej życie…

Wyglądali jak idealna para i (w co większość i tak nie uwierzy) prowadzili naprawdę szczęśliwe życie. Lucy pracowała w wymarzonym sklepie z bielizną, a Liam stawał się coraz bardziej popularnym trenerem personalnym, a jego klientów przybywało. Data ich ślubu zbliżała się i młodzi nie posiadali się ze szczęścia. Wszystkie swoje oszczędności odkładali na ten dzień, aby móc cieszyć się nim i celebrować każdą chwilę. Ale nagle wydarzyło się coś nieoczekiwanego.

Lucy zadzwoniła do swojego narzeczonego z Londynu, w którym przebywała na szkoleniu z pracy. Podczas tej rozmowy dziewczyna wyjaśniła Liamowi, że nie może już wytrzymać, bo swędzi ją całe ciało. Choć nie miała wysypki, nieustannie się drapała. Wzięła jakieś leki, ale one nie pomogły.

idealna para (1)

Liam tak wspomina tamtą rozmowę:

Pamiętam moment, w którym do mnie zadzwoniła i skarżyła się na świąd. Wiedziałem, że to musi być coś poważnego, ponieważ Lucy nigdy się nie użalała nad sobą.

Dziewczyna trafiła do lekarza, który stwierdził, że to świerzb. Przepisał jej maści, licząc, że swędzenie przejdzie. Niestety krem nie tylko nie pomógł, ale jeszcze pogorszył całą sytuację. Kiedy wróciła do domu na początku lipca, jej skóra była wręcz podrapana do krwi. Inny lekarz stwierdził, że może to być reakcja na alergię. Zostały przepisane leki przeciwhistaminowe, które także nie zdały rezultatu.

Po szczegółowych badaniach lekarze zdiagnozowali u Lucy raka… Ten rodzaj nowotworu występuje bardzo rzadko.

Zasadniczo rozwija się w środku przewodów żółciowych wątroby. Wszyscy byli w szoku, że coś takiego spotkało 27-letnią Lucy.

idealna para (2)

Liam opisuje, jak trudna była dla nich wszystkich ta sytuacja:

W chwili, gdy powiedziano nam, że ma raka, załamała się. Starałem się nie płakać. Chciałem być silny dla mojej Lucy.

Dziewczyna przeszła chemioterapię, ale niestety było już dla niej za późno… Trzy miesiące po ślubie Lucy zmarła.

Liam był przy jej odejściu. Jeszcze trzy godziny siedział przy jej łóżku, mówił do niej i przepraszał, że nie był w stanie nic zrobić…

idealna para (3)

Teraz Liam chce pomagać innym. Szerzy świadomość na temat raka przewodu żółciowego i chce zbierać fundusze na finansowanie badań naukowych w celu zwalczania raka.

Badajmy się nim będzie za późno!

Polecane

Może Cię zainteresować