×

Ten chłopiec ma tylko 4 lata. Gdy usłyszysz, jak śpiewa, nie będziesz mógł uwierzyć własnym uszom

Ten chłopiec ma zaledwie 4-latka i… wyjątkowy talent do śpiewania! To co usłyszysz na poniższym nagraniu sprawi, że nie będziesz mógł wyjść z podziwu. Jak on to robi?!

Dzieciak z ogromną pasją i talentem w genialny sposób zaśpiewał jeden z najpopularniejszych utworów wszech czasów. Jego cudowny w tak młodym wieku głos stale podbija serca ludzi. Ale to nie wszystko… Maluch wygląda na bardzo uroczego chłopca – czyżby w połączeniu z pięknym wokalem w przyszłości miał stać się supergwiazdą?

„I Will Always Love You” to utwór, który został napisany przez przez Dolly Parton. Wydano go już w 1874 roku i natychmiast stał się numerem jeden na liście przebojów. Piosenka zyskała jednak uznanie krytyków i zaczęła cieszyć się światową sławą, dopiero gdy Whitney Houston nagrała ją do filmu The Bodyguard. To wtedy utwór wzbił się na wyżyny popularności i został uznany za jedną z najlepszych piosenek ubiegłego stulecia.

Wykonanie przez 4-letniego chłopca znanego wszystkim przeboju z pewnością zasługuje na uwagę. Posłuchaj i udostępnij, jeśli Tobie również się spodobało!

Może Cię zainteresować