×

Wystawiła negatywną opinię hotelowi. Odpowiedź personelu była wulgarna i obraźliwa

Hotel Willa Karpatia został bezpardonowo zmiażdżony w Internecie. Wszystko przez to, że osoba prowadząca fanpage na Facebooku, zadarł z niewłaściwymi ludźmi, czyli… użytkownikami wykopu.

Negatywna opinia

Tuż po Sylwestrze pewna niezadowolona klientka opublikowała na fanpage’u Hotelu Willa Karpatia negatywny komentarz. Osoba prowadząca stronę zamiast rzetelnie podjeść do sprawy, umieściła własną „opinię” na temat kobiety, w której to zaczęła ją obrażać i stawiać jej absurdalnie brzmiące zarzuty…

Z zamieszczonego wpisu „obronnego” można było dowiedzieć się, że niezadowolona klientka podobno posiada nieślubnego syna, jest alkoholiczką, która nie miała nawet pieniędzy na wizytę w tym lokalu, czy zaczepiała obcych mężczyzn i zachowywała się wręcz skandalicznie. Zresztą zobaczcie sami.

Czy tak powinien zareagować administrator na negatywną opinię?

Jednak to jeszcze nie wszystko…

Całość wymiany zdań między niezadowoloną klientką, a administratorem fanpage’u możesz zobaczyć na wykop.pl

To oczywiste, że na reakcję internautów i wykopowiczów nie trzeba było długo czekać

W sieci natychmiast pojawiło się więcej negatywnych ocen oraz opinii na Google. Internauci w zastraszającym tempie sprawili, że ocena hotelu spadła o 1,5 gwiazdki. A historia o tym, jak potraktowano ciocię jednego z wykopowiczów, rozniosła się po całym Internecie.

Dziś facebookowego profilu hotelu na próżno szukać w sieci

Sprawa wygląda jednak na rozwojową. Kto wie, być może faktycznie zakończy się w sądzie. Jak możemy przeczytać na stronie antyradio.pl, właściciele hotelu Willa Karpatia zgłosili na policję fakt, że na portalu Wykop.pl zostali oczernieni. Miało to miejsce tuż po tym, jak osoby zarządzające nim nie zgodziły się na usunięcie wpisu o całym zdarzeniu.

Pewne jest tylko jedno…

Ta publiczna wymiana zdań z klientem zdecydowanie zapisze się w historii marketingu internetowego i będzie podawana jako przykład, czego robić się nie powinno.

Może Cię zainteresować

zamknij