×

Hotel polskiej kadry w Słowenii. Cena za noc wynosi tyle, ile miesięczna pensja niektórych

Jak wygląda hotel polskiej kadry w Słowenii, w którym nasi piłkarze nabierają siły na dzisiejszy mecz eliminacyjny? My byliśmy tego bardzo ciekawi, postanowiliśmy więc, że to sprawdzimy. Co tu dużo pisać… jest pięknie i ekskluzywnie!

Jest o co walczyć!

Reprezentacja Polski zagra dziś mecz w Lublanie. Zwycięstwo przybliży naszych piłkarzy do awansu do Euro 2020. Nic więc dziwnego, że zadbano o to, aby mieli bardzo komfortowe warunki do tego, by odpocząć i nabrać sił do zaciętej walki.

hotel polskiej kadry w Słowenii z zewnątrz

Hotel polskiej kadry w Słowenii

Wczoraj wczesnym południem reprezentacja zameldowała się w hotelu InterContinental. Na twarzach naszych piłkarzy malował się dobry nastrój, ale i pełne skupienie. Przed hotelem na piłkarzy czekali kibice. Robert Lewandowski z uśmiechem na twarzy rozdawał autografy.

hotel polskiej kadry w Słowenii - lobby

Co za przepych!

Trzeba przyznać, że miejsce, w którym się zameldowali to naprawdę ekskluzywna placówka. Takie wrażenie można mieć już, gdy patrzymy na budynek z zewnątrz… A po wejściu do środka jest jeszcze piękniej!

hotel intercontinental lobby

Hotel polskiej kadry w Słowenii — ekskluzywne miejsce, ekskluzywna cena

Przepych rzuca się w oczy już na samym początku. Czy zauważyliście te złote krzesła? Zresztą nic dziwnego — cena za nocleg w hotelu InterContinental w Lublanie waha się w granicach od 1200 do 1900!

hotel polskiej kadry w Słowenii i pięknne lobby

Wspaniałe widoki

Budynek ma kilkanaście pięter, a widok z tych na samej górze jest wprost nieziemski! Dosłownie zapiera dech w piersiach. Zresztą zobaczycie to za moment na zdjęciach.

restauracja

hotel intercontinental restauracja

hotel intercontinental widoki

Jest i ogromny bar!

Nasi piłkarze będą mogli skorzystać także z ekskluzywnej restauracji oraz baru. Miejmy jednak nadzieję, że udadzą się tam dopiero świętować zwycięstwo… ?

hotel intercontinental bar

Jest gdzie się zrelaksować…

Wrażenie robi także zaplecze rekreacyjne w tej placówce. Jest dobrze wyposażona siłownia, ogromny basen, jacuzzi oraz sauna. Nic tylko się relaksować!

hotel intercontinental sauna

hotel intercontinental siłownia

hotel intercontinental basen

Hotel polskiej kadry w Słowenii – piękne pokoje!

Pokoje wcale nie są gorsze niż reszta. Na zdjęciach widać, że są stylowo urządzone, przestronne i eleganckie. Oby były miejscem, w którym nasi piłkarze naprawdę odpoczną, nabiorą sił i pozytywnie nastawią się do dzisiejszego meczu.

hotel intercontinental pokój

hotel intercontinental pokoje

hotel intercontinental piękne pokoje

hotel polskiej kadry pokojne

Panowie, trzymamy kciuki!

Może Cię zainteresować

zamknij