×

Horror w restauracji McDonald’s. Na klientów spadły z sufitu obrzydliwe larwy!

Horror w restauracji McDonald’s. Klienci natychmiast stracili apetyt, gdy z sufitu zaczęły spadać na nich… białe larwy. Według relacji świadków były dosłownie wszędzie. Jednej z klientek wpadły wprost do jedzenia!

Horror w restauracji McDonald’s

Ponoć jadąc w jakieś egzotyczne miejsce, najlepiej stołować się w popularnej sieci fast food. Dzięki temu wiemy, co dostaniemy do jedzenia i obędzie się bez przykrych niespodzianek i ewentualnych sensacji żołądkowych. Ale z optymizmem przesadzać nie należy, o czym przekonali się klienci restauracji McDonald’s w Beckton we wschodnim Londynie.

Z nagrań i relacji świadków wynika, że w pewnym momencie na zaskoczonych klientów restauracji z sufitu zaczęły spadać obrzydliwe robaki. Nagle pojawiły się wszędzie – pełzały na stolikach i podłodze. Jednej z klientek wpadły nawet do jedzenia. Cóż… może nie zachowywała tego dnia wstrzemięźliwości od pokarmów mięsnych, ale na taki „dodatek” z pewnością nie miała ochoty. Chociaż dostała go za darmo.

Klienci restauracji twierdzą, że z sufitu spadły na nich larwy czerwi. Sądząc po materiałach, zamieszczonych w sieci, upadek przeżyły.

Szef lokalu zignorował problem

Oburzeni klienci powiadomili szefa lokalu, ale ten nie bardzo przejął się problemem. Przyszedł, spojrzał i odszedł, odmawiając zajęcia się sprawą. Ale ta reakcja, a raczej jej brak, może się na nim zemścić.

Zignorowani klienci zamieścili nagrania w mediach społecznościowych. Zauważyły je służby londyńskiej gminy Newham, na której obszarze znajduje się lokal pokazany na nagraniu. Sprawę zgłoszono do zespołu zajmującego się bezpieczeństwem żywności.

Restaurację natychmiast zamknięto. Przeprowadzono też inspekcję, dzięki której podobno znaleziono przyczynę nieprzyjemnej sytuacji, o czym poinformował rzecznik McDonald’s w specjalnym oświadczeniu.

Niestety incydent miał miejsce w czwartek rano w naszej restauracji w Beckton i chcielibyśmy przeprosić wszystkich klientów, których to dotyczyło. Restauracja była zamknięta przez cały dzień na czas śledztwa i sprowadziliśmy zewnętrznych specjalistów, aby przeprowadzili gruntowne sprzątanie

– zapewnił rzecznik.

Ale internautów to nie przekonało. W komentarzach pojawiło się wiele krytycznych uwag.

Nawet w najbrudniejszych ulicznych wózkach z jedzeniem w Iraku to się nie zdarza

– czytamy.

Niektórzy proponują, by popularny fast food wykorzystał tę wpadkę, tworząc burgera „McMaggot” (ang. „maggot” to larwa, robak) i reklamując go, jako źródło protein.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij