×

5 znaków zodiaku, które nie idą ze sobą w parze. Osoby spod nich najczęściej się rozwodzą

Rozwód z pewnością należy do trudnych przeżyć i każdy z nas ma nadzieję, że uda się uniknąć tak drastycznego kroku. W końcu nikt nie bierze ślubu tylko po to, by jakiś czas później się rozstać.

Jednak w naszych znakach zodiaku może skrywać się odpowiedź, czy uda się uniknąć rozpadu małżeństwa. Okazuje się, że niektórym układ gwiazd nie sprzyja i astrologia nie ma najlepszych wieści.

Koziorożec

Rozsądek, powaga, obowiązkowość to główne cechy koziorożca. Nie ma więc czasu na romanse i zawsze znajdzie się coś ważniejszego niż rodzina. Do wszystkiego podchodzą na spokojnie i nie dają się ponieść emocjom, więc o spontanicznych przygodach można zapomnieć. Zwykle to nie koziorożce podejmują decyzję o rozwodzie, a ich sfrustrowani partnerzy.

Strzelec

Porywcze strzelce lubią rzucać się w wir romansów. Spontaniczne decyzje i impulsywność to mieszanka wybuchowa. Osoby spod tego znaku kochają dobrą zabawę i pragną ciągłych zmian. Wolą krótkie i intensywne związki, niż stabilną relację i schematy. Rozwodzą się bez skrupułów, a w głowie prawdopodobnie mają już kolejną przygodę.

Panna

Nierealne oczekiwania wobec partnera sprawiają, że zawarcie związku małżeńskiego dla panny graniczy z cudem. Są apodyktyczne i neurotyczne, więc relacja z partnerem szybko dobiega końca. Ciągle krytykują i wytykają błędy, a jednocześnie nie widzą w sobie absolutnie żadnej skazy. Takie zachowanie sprawia, że panny są skazane na rozwód, jeśli w ogóle uda im się zaciągnąć kogoś na ślubny kobierzec.

Wodnik

Dla wodników małżeństwo wydaje się więzieniem. Osoby spod tego znaku kochają swoją wolność i niezależność, a związek może prowadzić do ograniczeń. Choć nie mają nic przeciwko wieloletnim relacjom i potrafią być wierne partnerowi przez długi czas, to jednak zdecydowanie wolą unikać formalizacji. Decyzję o rozwodzie podejmują szybko i nie zagłębiają się w emocjonalne aspekty. Wolność zawsze wygra.

Bliźnięta

Silne emocje, zmienność i spontaniczne decyzje to całe bliźnięta. Jednak największą przeszkodą jest ich własny strach. Nie marzą o stabilizacji i bezpieczeństwie, ale o przygodach. Monotonne życie jest dla nich przerażające, co sprawia, że trudno im wytrwać w związku. Często porzucają innych, by móc zbierać nowe doświadczenia.

Może Cię zainteresować

zamknij