×

Horoskop na luty dla wszystkich znaków zodiaku. Niektórym gwiazdy będą sprzyjać

Horoskop na luty okazuje się pomyślny dla większości znaków zodiaku. Chociaż po drodze może być nerwowo, to ostatecznie wszystko dobrze się zakończy…

Baran

Luty to świetny czas na rozwój kariery. Osoby spod tego znaku czeka wiele wyzwań, ale będzie im sprzyjało szczęście. Niestety nadmiar obowiązków wpłynie negatywnie na związek, więc zawczasu warto zaplanować wspólny czas z bliskimi.

Byk

Ostatnio podjęte decyzje okażą się kosztowne, no ale na tym polega wolność. Osoby w stałych związkach czekają spore turbulencje, a samotne Byki wybiorą się na poszukiwanie nowego partnera. Kariera nabierze tempa, któremu sprostają tylko najwytrwalsze Byki.

Bliźnięta

Dla osób spod tego znaku luty będzie miesiącem rodzinnym. Bliźnięta będą się spotykać z bliskimi z okazji różnych rodzinnych świąt. Podczas tych spotkań mogą paść niewygodne, a nawet nietaktowne pytania.

Rak

Raki powinny poświęcić luty na oczyszczanie domowej atmosfery i wreszcie rozwiązać narastające problemy zamiast zamiatać je pod dywan. Może być konieczne uzbrojenie się w cierpliwość i gotowość do kompromisów.

Lew

Lwy w lutym skupią się na realizacji celów, które już od dawna chodziły im po głowie. Nie wszystko się uda, ale nawet w najgorszych sytuacjach lepiej zachować spokój.

Panna

Luty może okazać się burzliwy dla osób spod tego znaku. W związku może pojawić się zdrada lub silna pokusa by odejść bez słowa. Gdyby do tego doszło, złamane serce najlepiej leczyć w ramionach Byka.

Waga

Emocje nie są najlepszym doradcą, o czym Wagi przekonują się regularnie, ale uparcie nie wyciągają wniosków. A tymczasem kluczowe jest znalezienie złotego środka, bez względu na to, czy chodzi o związki, pracę czy jakikolwiek inny aspekt życia.

Skorpion

Dla Skorpionów luty będzie miesiącem intensywnej nauki, dzięki której uda nie zrealizować zaplanowany cel. Warto przy tym skorzystać z pomocy partnera. Szykuje się intensywny czas, więc warto zawczasu zaplanować weekendowy odpoczynek.

Strzelec

Początek miesiące może nie być najszczęśliwszy, ale z czasem się poprawi. Wręcz nawet luty może okazać się najbardziej udanym dla Strzelców miesiącem tego roku, zwłaszcza pod względem finansowym.

Koziorożec

Koziorożce powinny w lutym zatroszczyć się o swoje zdrowie. Zbyt długie zwlekanie ze zmianą trybu życia zacznie dawać się we znaki. Najlepiej zacząć od zmiany diety. Jeśli Koziorożce nie mają czasu ani głowy do gotowania, to może rozwiązaniem będzie dieta pudełkowa…?

Wodnik

Wodniki weszły w nowy rok pełne nadziei i planów. I słusznie, bo po udanym styczniu nastąpi jeszcze bardziej udany luty. Nawet jeśli chwilami będzie niepewnie i nerwowo, to ostatecznie wszystko wyjaśni się na korzyść Wodników.

Ryby

Osoby spod tego znaku staną przed poważnym wyborem. Nie warto jednak wypruwać sobie żył. Czasem warto odpuścić i zdecydować się na pozornie mniej korzystne, ale bezpieczniejsze rozwiązanie.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.plotek.pl, dzienniklodzki.pl
Fotografie: Freepik (miniatura wpisu), Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij