×

Horoskop na 22 marca 2022. Astrologowie przestrzegają, że może być nieprzyjemnie

Horoskop na 22 marca 2022. To wyjątkowa data, przed czym przestrzegają astrologowie. Koniunkcja Marsa i Urana to niekorzystna kombinacja, która może wywołać nieoczekiwane i nieprzyjemne wydarzenia.

Horoskop na 22 marca 2022

Czy układ planet ma wpływ na nasze życie? Astrologowie nie mają co do tego najmniejszych wątpliwości. Zdarza się, że kosmiczna energia działa na naszą korzyść, ale bywa i tak, że skutecznie miesza i rujnuje. Zdaniem astrologów, 22 marca 2022 rok to data, która będzie związana z nieprzyjemnymi wydarzeniami. Wszystko przez kwadraturę Marsa i Urana.

Uran znajduje się w znaku Wodnika, zaś Mars przebywa w Byku. A to może oznaczać kłopoty, ponieważ oba te znaki zodiaku wyróżnia duży upór.

We wtorek 22 marca wielu osobom może towarzyszyć poczucie, że znajdują się pod ścianą. Pojawi się rozdrażnienie, a to może prowadzić do wielu nieporozumień i wybuchów złości. Mogą się też wydarzyć rzeczy, które będą dla nas szokujące i wywołają duże zmiany w naszym życiu.

Astrologowie radzą

Astrologowie podkreślają, że nie musimy się poddawać napięciu i narastającej agresji. Możemy zrobić wszystko, co w naszej mocy, by przekuć negatywne emocje w coś pozytywnego. W jaki sposób?

Na przykład skupiając się na swoich pasjach. Nic tak nie pomaga w rozładowaniu napięcia, jak ćwiczenia na siłowni, uprawianie sportu lub oddawanie się kreatywnym, twórczym zadaniom.

22 marca może być też szansą by odciąć się od starych spraw i pożegnać się na dobre z tym, co nam nie służy. Jednak najlepiej przemyśleć każdą decyzję nawet kilka razy i unikać impulsywnego działania, bo może nas ono prowadzić do kłótni z kimś, na kim nam zależy.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij