×

Dziewczynka swoim wyglądem przyciąga tłumy. Wszystko za sprawą nietypowych, jak na jej wiek włosów

Ta dziewczynka jest zatrzymywana na ulicy częściej niż jakiekolwiek inne dziecko. Powodem są jej piękne, grube i gęste włosy, które były widoczne na już na badaniu USG.

28-letnia Natasha Gent i jej mąż Ashley wiedzieli od lekarzy, że mogą spodziewać się dziecka z długimi włosami, które były widoczne na USG robionym w 20 tygodniu ciąży.

Pomimo uprzedzeń specjalistów, Natasha i Ashley byli w ogromnym szoku, gdy zobaczyli ile włosów ma ich nowo narodzone dziecko!

Dzisiaj minęły już cztery miesiące, odkąd Holly przyszła na świat. Swoim nietypowym wyglądem przypomina lalkę i nieustannie gromadzi wokół siebie tłumy ludzi.

Wyjście do marketu lub innego pobliskiego sklepu bez zatrzymania przez przechodniów jest niemal niemożliwe.

Holly absolutnie kocha, gdy ją kąpiemy, a kiedy jej włosy są już mokre i proste, pięknie opadają na jej ramiona. Jest wtedy taka słodka! – mówi mama dziewczynki.

Oczywiście, dla mnie Holly zawsze będzie najpiękniejszym dzieckiem na świecie, a komplementy ludzi tylko to potwierdzają. To bardzo miłe z ich strony… Holly uwielbia, gdy poświęca się jej uwagę. Jest bardzo przyjazna i uśmiecha się z daleka, gdy tylko wie, że ktoś się do niej zbliża.

Natasha już wkrótce po raz pierwszy planuje zabrać swoją pociechę do fryzjera. Ashley jednak jest nieco innego zdania. A Ty?

Oboje uwielbiamy jej długie włosy, ale to mój mąż jest zdecydowanie bardziej do nich przywiązany niż ja. – wyznaje świeżo upieczona mama Natasha.

Polecane

Może Cię zainteresować