×

Polska piosenka stała się hitem wesel. Pasuje idealnie do pierwszego tańca pary młodej

Za pasem listopad, więc śmiało można uznać, że tegoroczny weselny sezon dobiega końca. Jak co roku nowożeńcy stawali przed trudnym dylematem – jaką piosenkę wybrać na swój pierwszy taniec? Tym razem nie było problemów, bo odpowiedź była nad wyraz prosta. Weselne parkiety zdominowała kompozycja “Weź nie pytaj” w wykonaniu Pawła Domagały. Pary młode oszalały na jej punkcie!

“Weź nie pytaj” to piosenka autorstwa wszechstronnie utalentowanego aktora, Pawła Domagały. Kompozycja swoją premierę miała już jakiś czas temu, jednak do tej pory podbija wszystkie ogólnopolskie rozgłośnie radiowe. Co więcej, oficjalny teledysk do tego utworu obejrzano już ponad 56 mln razy! Jak się okazało, najnowszy singiel Domagały wpadł w ucho również nowożeńcom.

“Weź nie pytaj, weź się przytul…”

A wszystko przez bardzo romantyczny tekst oraz spokojną, prostą melodię. Jest po prostu doskonała do zatańczenia tzw. “przytulańca”. Nic dziwnego, że przypadła zakochanym do gustu. Kawałek “Weź nie pytaj” stał się idealnym podkładem do pierwszego tańca wykonywanego przez pary młode. Nowożeńcy bez wahania wybierali akurat tę piosenkę. Dlatego też, kompozycję “Weź nie pytaj” bezapelacyjnie można uznać za hit tegorocznych wesel.

Filmiki instruktażowe

Ze względu na to, że coraz więcej par decyduje się na wykonanie swojego pierwszego tańca do najnowszego utworu Domagały, w sieci zaczęły pojawiać się także filmiki instruktażowe. W serwisie YouTube można zauważyć coraz więcej klipów, na których instruktorzy pokazują kroki i zaznaczają jak prawidłowo poruszać się w rytm tej spokojnej muzyki.

A wy co sądzicie o tej kompozycji? Myślicie, że to tylko chwilowa moda czy “Weź nie pytaj” zagości na polskich weselach na dłużej?

Może Cię zainteresować

zamknij