×

26-latek brutalnie zabił i poćwiartował matkę. Część jej zwłok zjadł

W Madrycie dokonano makabrycznego odkrycia. 26-letni Alberto Sanchez Gomez brutalnie zamordował swoją matkę. Później pociął jej ciało na ponad tysiąc kawałków i prawdopodobnie skonsumował wraz ze swoim psem.

imgur.com

Zgłoszenie zaginięcia

Przyjaciółka Marii Soledad Gomez nie miała z nią kontaktu od miesiąca, dlatego zgłosiła ten fakt na policji. Funkcjonariusze udali się więc do domu zaginionej 66-latki, w którym mieszkała wraz ze swoim synem Albertem, bezrobotnym kelnerem.

imgur.com

Syn przyznał się do morderstwa

Na miejscu zastali młodego Gomeza, który od razu przyznał się do zabójstwa swojej matki. Zszokowani policjanci przeszukali mieszkanie i znaleźli fragmenty zwłok kobiety.

imgur.com

Makabryczne odkrycie

Jak się okazało, 26-latek pociął jej ciało na ponad tysiąc drobnych kawałków i umieścił w co najmniej sześciu dużych pojemnikach typu Tupperware. Znalezione zwłoki były pozbawione ważnych narządów wewnętrznych, a część jelit została wyrzucona do kosza na śmieci.

imgur.com

Przerażające szczegóły

Sanchez w areszcie przyznał się również do spożywania mięsa pochodzącego ze zmarłej matki. 26-latek gotował fragmenty jej ciała i je zjadał! Zwłokami Marii karmił też swojego psa.

Zostanie on poddany badaniom psychiatrycznym.

imgur.com

Pojawiły się niejasności

Nie ustalono jeszcze, kiedy zmarła Soledad Gomez. Śledczy podejrzewają, że stało się to miesiąc temu, ale jedna z sąsiadek kobiety twierdzi, że widziała ją opalającą się w ciągu tygodnia.

Mężczyzna był wielokrotnie notowany

„Kanibal matkobójca” był znany policjantom już wcześniej. Często go zatrzymywano z powodu przemocy domowej, jakiej dopuszczał się przeciwko matce. Poza tym, kradł kosztowności Marii i sprzedawał je, aby mieć pieniądze na narkotyki.

Wszystko przez uzależnienie?

Znajomi Alberta twierdzą, że stał się on problemem dla swojej rodziny, gdy uzależnił się od narkotyków i zaczął spędzać czas na ławce w parku z lokalnymi menelami.

Śledczy próbują ustalić, w jaki sposób Sanchez dokonał tej przerażającej zbrodni

Może Cię zainteresować