×

To, którą część ciała myjesz jako pierwszą, zdradza więcej, niż może Ci się wydawać

Wszyscy na pewno zgadzamy się, że higiena osobista jest bardzo ważna. Utrzymywanie swojego ciała w czystości sprawia, że czujemy się atrakcyjniej, a nieprzyjemne zapachy nie sprawiają problemów w kontaktach z innymi. Oprócz tego, sposób w jaki się myjemy, może wiele o nas powiedzieć. Naukowcy odkryli, że kolejność w jakiej myjemy poszczególne części ciała ma znaczenie!

Może to brzmi jak absurd, ale zdradza to kilka szczegółów na temat Twojej osobowości.

Twarz

Niektórzy ludzie zaczynają swoją codzienną higienę od opłukania twarzy wodą. Wiesz, co to oznacza? W życiu takich osób najważniejsze są pieniądze, godność i uczciwość są na dalszym planie. Ludzie, którzy najpierw myją twarz, myślą o tym, jak zarobić wystarczającą ilość pieniędzy, która zapewni godną przyszłość ich dzieciom. Są skoncentrowani na sobie i nie zważają na to, co mówią i myślą inni. Takie osoby są też dobrymi partnerami w łóżku i oczekują tego samego od swojej drugiej połówki.

Klatka piersiowa

Ci którzy zaczynają swój prysznic od umycia klatki piersiowej, nie mają artystycznej natury, lecz lubią spędzać czas z osobami o takich zainteresowaniach. Są za to bardzo bezpośredni i inteligentni. Decyzje podejmują myśląc logicznie i nie lubią spędzać czasu na rozmyślaniu o rzeczach niestworzonych. To ludzie, którzy lubią działać. Często odzywają się nieproszeni i nie cierpią, gdy ktoś nie patrzy im prosto w oczy w trakcie rozmowy. W sprawach łóżkowych są dobrymi partnerami, najbardziej pasują do osób, które najpierw myją włosy.

Włosy

Osoby, które zaczynają prysznic od umycia głowy, są z natury artystami. Częściej kierują się sercem niż rozumem. Większość czasu spędzają z głową w chmurach, mimo to potrafią osiągnąć o wiele więcej, niż inni ludzie. Artystyczne dusze zazwyczaj są uważane za osoby leniwe, jednak jeśli coś sobie zaplanują zrobią wszystko, aby dotrzeć do celu.

Pachy

Jeśli należysz do grona osób, które w pierwszej kolejności myją pachy, jesteś osobą, która polega na innych. Potrafisz także ciężko pracować. Ludzie Cię lubią i chcą spędzać z Tobą czas. Jesteś najweselszą osobą w swojej grupie, lecz także najczęściej wpadasz w kłopoty. Jest to spowodowane tym, że inni Cię okłamują i wykorzystują twoje dobre chęci. Musisz uważać na tych, którzy za Twoimi plecami knują intrygi. Twoim najlepszym partnerem są osoby, które zaczynają prysznic od umycia ramion.

Uszy

Z technicznego punktu widzenia osoby, które najpierw myją uszy, należą do grona bardzo dobrych obserwatorów. Lubią być na bieżąco z różnymi sprawami i wszystko wiedzieć. Jednak takie osoby są też bardzo uparte i bywają aroganckie, co uwarunkowane jest ich pewnością siebie.

Ramiona

Ci którzy zaczynają prysznic od umycia ramion to osoby, które mają problem w osiągnięciu zamierzonego celu. Z reguły takie osoby są nieudacznikami i nieważne, jak bardzo będą się starać, to zawsze coś wyjdzie nie tak, jak powinno. Jeśli należysz do tych osób, sporo ludzi Cię nie lubi, dlatego też prowadzisz życie samotnika. Zdarza się, że przepijasz swoje pieniądze lub przegrywasz grając w kasynie. Ciężko jest Ci znaleźć partnera, który byłby z Tobą na stałe, jednak nie masz co się załamywać – osoba, które zaczyna swoją kąpiel od umycia pach może być dla Ciebie bratnią duszą.

Szyja

Według ekspertów jeśli najpierw myjesz szyję jesteś tchórzem. Osoby należące do tej grupy uciekają od odpowiedzialności, są też antyspołeczne. Uważają, że społeczeństwo nie jest w stanie znieść ich wygórowanej osobowości. Stale uważają, że wszyscy plotkują na ich temat.

Miejsca intymne

Jeśli należysz do ludzi, którzy na początku myją miejsca intymne, to jesteś osobą, która ma bardzo wysokie poczucie własnej wartości i seksualności. Jesteś osobą, która ufa tylko swoim najbliższym i garstce przyjaciół, ale jesteś też romantyczną duszą i bardzo dobrze radzisz sobie w sprawach łóżkowych. Najlepszym partnerem będzie dla Ciebie osoba, która również zaczyna swoją kąpiel od miejsc intymnych.

Stopy

Osoby, które rozpoczynają kąpiel od umycia stóp, są bardzo uległe i znane z poddawania się w obliczu trudnych sytuacji. Jeśli należysz do grona ludzi, którzy najpierw myją stopy, możesz mieć nieco ograniczone myślenie. Trudno jest Ci się wydostać z myślenia w pewnych schematach stworzonych w życiu. Chcesz osiągnąć wiele, jednak boisz się porażki. Najlepszym partnerem będzie dla Ciebie osoba, która również rozpoczyna swoją kąpiel od umycia stóp.

Inne części ciała

Ci, którzy zaczynają prysznic od umycia innych niż wyżej wymienionych części ciała, są zazwyczaj osobami przeciętnymi, wewnętrznie silnymi, jednak niepotrafiącymi rozpoznać swoich mocnych stron. Takie osoby od czasu do czasu potrzebują włożyć odrobinę wysiłku, aby uświadomić sobie, jaki mają potencjał. Jeśli należysz do grona tych osób, potrafisz zaakceptować osoby z wadami i dobrze dogadujesz się z każdym. Twoje życie erotyczne jest dość nudne, dużo pragniesz, ale mało okazujesz. Osoba, która najpierw myje twarz to idealny partner dla Ciebie.

Może Cię zainteresować

zamknij