×

Gdy rodziła synka, dostała okrutną wiadomość. Jej partner wziął ślub z inną kobietą

Podejrzewam, że każdy z nas chciałby, aby wszystkie historie miłosne kończyły się szczęśliwie. Niestety, często życie nie przypomina komedii romantycznej, a wiele ludzkich związków nie kończy się happy endem. W przypadku Heather McGillion było podobnie.

Wakacyjna miłość

24-letnia Heather pochodząca ze Szkocji, poleciała na Dominikanę, gdzie rozpoczęła pracę jako animatorka. W hotelu poznała przystojnego Adonisa Rodriguez’a, w którym szybko się zakochała. Okazało się, że chłopak również odwzajemnia uczucia! Kiedy para zaczęła planować wspólną przyszłość, Heather zaszła w ciążę. 21-letni Adonis był szczęśliwy, że zostanie ojcem, planował już wspólne życie na Karaibach.

Początkowo ciąża 24-latki rozwijała się prawidło, jednak miesiąc przed porodem, dziewczyna musiała wrócić do Szkocji z powodu komplikacji

Wiedziała, że najlepszą pomoc medyczną otrzyma w swoim rodzinnym kraju, do którego udała się sama – Adonis miał pewne problemy z wizą i nie mógł wyjechać razem z Heather. W czasie, gdy w Wielkiej Brytanii rodziła swojego synka, Adonis planował ślub… z inną kobietą!

Niedługo po porodzie małego Diego, Heather otrzymała wiadomość od swojej koleżanki z Dominikany. To co ujrzała bardzo ją zszokowało

Kiedy zobaczyłam to zdjęcie, poczułam się jakby potrącił mnie autobus. Adonis obejmował kobietę, która była ubrana w ślubną suknie. To nie miało dla mnie logicznego wyjaśnienia i im dłużej o tym myślałam, tym mniejszy widziałam w tym sens.

Heather wyjechała do Szwecji tylko na kilka tygodni, dlatego byłoby niemożliwe, aby Adonis kogoś poznał, a co dopiero poślubił. 24-latka była z chłopakiem od ponad roku i w tym czasie raczej zauważyłaby, gdyby ten spotykał się z inną dziewczyną.

Okazało się, że Adonis poślubił turystkę z Niemiec

Heather nie była pewna, kim jest kobieta ze zdjęcia, dopiero po pewnym czasie ją rozpoznała. Wyglądała zupełnie inaczej niż ją zapamiętała – zmieniła kolor włosów i dużo schudła.

Szczerze powiedziawszy wyglądała jak ja ze zmarszczkami.

31-letnia Julia poznała Adonisa jeszcze gdy Heather była na Dominikanie. Początkowo niemiecka turystka i 21-latek zostali znajomymi na Facebooku i raz na jakiś czas ze sobą pisali, jednak Heather nie zauważyła w tym nic podejrzanego.

Te wiadomości nie były niepokojące, dlatego tym bardziej cała ta sytuacja była dla mnie bardzo niejasna. Kiedy pytałam się Adonisa o rozmowy z Julią, zawsze zapewniał mnie, że to nic poważnego, a kiedy zaszłam w ciążę kompletnie o tej sprawie zapomniałam.

Okazało się, że kiedy Adonis rozpoczął pracę w innym hotelu, tak naprawdę spotykał się z Julią

Zadzwoniłam do niego i zapytałam dlaczego Julia jest w sukni ślubnej, a on odpowiedział tylko „Heather, przepraszam”. Nie miałam siły na rozmowę, rozłączyłam się i zaczęłam płakać.

Mężczyzna przyznaje, że poślubił inną kobietę będąc w związku z 24-letnią matką jego dziecka. Heather i jej matka zdecydowały przenieść się na Dominikanę. Dziewczyna wciąż nie może uwierzyć w to, co ją spotkało, jednak chce, aby jej dziecko miało ojca. Nie chce ograniczać Adonisowi kontaktów z synem.

Polecane

Może Cię zainteresować