Harry i Meghan ogłosili właśnie wspaniałą wiadomość. Ich fani będą zachwyceni

Książę Harry ogłosił właśnie bardzo radosną nowinę. On i jego małżonka mają zamiar odwiedzić Sydney w czasie trwania Invictus Games. Wiemy, że większość z Was spodziewało się informacji o ciąży, ale na to najprawdopodobniej pora przyjdzie już niedługo…

Invictus Games

Książę Harry i księżna Meghan już niedługo rozpoczną swoje oficjalne wizyty w różnych zakątkach świata. Wielu ludzi już nie może się tego doczekać. Celem pierwszej podróży będzie Sydney. Kolejnych Fidżi oraz Królestwa Tonga i Nowej Zelandii.

Do Australii książęca para wybierze się po to, aby wziąć udział w Invictus Games, czyli wydarzeniu sportowym, które zainicjował sam książę Harry. To w nim ranni żołnierze oraz weterani wojenni rywalizują w takich dyscyplinach sportowych jak: koszykówka, siatkówka, wioślarstwo, itp.

Według Hello Magazine, książę Harry jest niesamowicie szczęśliwy, ponieważ jego ukochana żona wyraziła chęć towarzyszenia mu w czasie takiej podróży, mimo że cel może odrbinę odbiegać od jej pasji i upodobań.

Jestem niesamowicie wdzięczny, że kobieta, którą kocham i którą poślubiłem dołączy do mnie w tej podróży. W dodatku jest równie podekscytowana tym wyjazdem, jak i ja

Plotki, ploteczki

Wracając do tematu dzieci… Popularny magazyn Marie Claire poinformował, że para książęca planuje rozpocząć starania o potomka, jak najszybciej. Podobno książę Harry wyraził nadzieję, że już niedługo rodzina królewska znów się powiększy. US Weekly miał powiedzieć, że „posiadanie dzieci jest priorytetem” zarówno dla niego, jak i dla Meghan.

Doniesienia te nie zostały jednak oficjalnie potwierdzone przez Pałac Kensington, ale niektórzy z otoczenia książęcej pary twierdzą, że w tych pogłoskach jest sporo prawdy.

Jak myślicie kiedy Brytyjczycy doczekają się kolejnego „royal baby”?