×

Hanna Lis udostępnia w sieci nagranie i apeluje do policji: „zróbcie coś z tym zwyrodnialcem”

Hanna Lis apeluje do funkcjonariuszy Polskiej Policji o interwencje w sprawie mężczyzny, który skatował na śmierć kota. Większość seryjnych morderców zaczynała właśnie od zabijania zwierząt. Według dziennikarki, w tej sprawie może być podobnie.

Hanna Lis zawiadomiła policję

Zabójca czworonoga to chłopak o imieniu Mateusz z miejscowości Prabuty. W sieci umieścił makabryczny filmik. Mężczyzna znęca się nad kotem i wielokrotnie zrzuca go ze schodów. Bije zwierzę, by wreszcie zadać ostateczny cios.

Jak podają eksperci, wielu morderców zaczynało właśnie od… zabijania zwierząt.

Dziennikarka apeluje

Hanna Lis zamieściła na swoim Twitterze post, w którym prosi o pomoc policję:

Na filmie Mateusz Baran, miejscowość Prabuty: @PolskaPolicja, zróbcie coś z tym zwyrodnialcem, zanim w taki sam sposób skatuje człowieka. Mam (szczęśliwie) w rodzinie trzy koty i wierzę że ta bestia będzie oglądać świat zza kratek przez 5 lat.

Internauci są przerażeni

Pod postem pojawiło się wiele komentarzy pełnych wsparcia dla autorki apelu. Wielu z nich jest przerażonych tym, co zobaczyli na filmie.

Okropne… Tak postępuje tylko psychopata

Teraz ze względu na chęć osiągnięcia sławy i chwalenia się tym, co jeszcze do niedawna było ukrywane, coraz częściej przestępcy sami tworzą na siebie dowód i często nie zdają sobie z tego sprawy. Policja może być zadowolona z popularności mediów społecznościowych

Mamy nadzieję, że policja szybko zajmie się tą sprawą, a mężczyzna odpowie za to, co zrobił!

Źródła: plejada.pl, kobieta.wp.pl
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Polecane

Może Cię zainteresować