Kategorie Życie

20-latka została porwana, więziona i gwałcona. Miała zostać sprzedana do domu publicznego

20-latka przez trzy dni była więziona, wykorzystywana i bita. Pięć osób przetrzymywało ją w okolicach Płońska, aby później sprzedać do domu publicznego. Młoda kobieta była więziona przez trzech mężczyzn i dwie kobiety. Wszyscy odpowiedzą za pozbawienie wolności ze szczególnym okrucieństwem oraz usiłowanie handlu ludźmi. Jeden z mężczyzn usłyszał także zarzut podwójnego gwałtu.

20-latka przez trzy dni była przez nich więziona w różnych mieszkaniach

W grupie, która więziła kobietę, był były partner ofiary i dwie kobiety w wieku 18 i 35 lat. Prokurator rejonowa w Płońsku, Ewa Ambroziak, powiedziała:

Podejrzanym przedstawiono zarzuty pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem i usiłowania handlu ludźmi. Jednemu z nich dodatkowo także zarzut podwójnego gwałtu. Wobec wszystkich pięciu osób skierowano do sądu wnioski o tymczasowe aresztowanie

Policja

Kobietę uprowadzono z własnego domu i w ciągu trzech dni przebywała w dwóch różnych mieszkaniach. Grupa chciała sprzedać ja do domu publicznego

Sprawcy uprowadzenia wykonali w tym celu fotografie nagiej kobiety, która miała być przekazana komuś w Wołominie

20-latka cudem wyswobodziła się, gdy jeden ze sprawców usnął po spożyciu alkoholu. Prokurator podaje, że głównym motywem porwania było wymuszenie na 20-latce informacji na temat tego, gdzie znajduje się jej obecny partner, ponieważ grupa miała z nim zatarg. Kobieta nie chciała tego zrobić, co doprowadziło do serii pobić i gwałtów.

Cały czas poszukiwane są inne osoby, które mogą mieć związek ze sprawą. Zatrzymanym grozi do 15 lat więzienia.

*Zdjęcia mają charakter poglądowy