×

Kobieta rodzi bliźnięta 2 lata po tym, jak jej dzieci giną w wypadku. Nadaje im wyjątkowe imiona

Niespełna 2 lata temu w skutek tragicznego wypadku pochodząca z Północnej Karoliny para straciła dwóch synów. To był ogromny cios dla 28-letnich rodziców, którzy do dziś nie mogą uwierzyć, że przytrafiło się to właśnie im.

Bóg miał taki plan. Jesteśmy zrozpaczeni, ale wierzymy, że Bóg jest dobry i wiedział co robi zabierając nam nasze dzieci. I choć kompletnie się z tym nie zgadzam, nadal Mu ufam choć jest to cholernie trudne – wyznaje Hadley Eddings, mama zmarłych dzieci.

W momencie, gdy dwójka jej synów zginęła, Hadley była w ósmym miesiącu ciąży. Niestety, to nie był koniec tragicznych przeżyć matki.

Mimo, że lekarz starał się ratować życie niemowlęcia poprzez cesarskie cięcie, maleństwo zmarło w ciągu dwóch dni od momentu przyjścia na świat.

Ostatecznie kobieta zaszła w ciążę po raz kolejny, choć po tym, co przeżyła wraz z mężem była pewna, że już nigdy nie będą mieć dzieci. Tym razem na świat miało przyjść nie jedno lecz dwoje dzieci. Hedley nieustannie modliła się, aby bliźniaki urodziły się w pełni zdrowe i tak też się stało.

Dwójka maluchów przyjęła imiona po starszych braciach, którzy zginęli w 2015 roku.

Portal GoFoundMe zorganizował zbiórkę na rzecz rodziców, którzy w tragicznych okolicznościach stracili swoje dzieci. W ciągu dwóch lat zgromadziło się na ich koncie ponad 203 000 dolarów!

Hadley i Gentry twierdzili, że jeśli ktokolwiek chce im pomóc, ludzie powinni przeznaczać pieniądze na „Haitańską misję nadziei”, dla której niegdyś oboje się udzielali. Ich podejście świadczy tylko o tym, jak wielkie mają serca.

Mimo pasma tragicznych doświadczeń wiedzą, że na świecie są bardziej potrzebujący od nich i to do nich wyciągają pomocną dłoń.

Może Cię zainteresować

zamknij