×

Fani „Gwiezdnych Wojen” rozczarowani figurkami z Lidla. Odbiegają od tego, co zapewnia sklep

Czyżby Lidl poszedł w ślady Biedronki i przygotował coś, co miałoby zastąpić zbierane u konkurencji Świeżaki? Jednych to bawi, innych irytuje, a to tylko dlatego, że promocyjnymi figurkami są postacie z „Gwiezdnych wojen”, które mimo wszystko „nieco” różnią się od naszych filmowych bohaterów. Tylko spójrz…

O akcji Lidl Polska Stikeez Star Wars bardzo szybko zrobiło się głośno. Otóż wystarczy zrobić zakupy za min. 50 złotych, aby otrzymać figurkę z dobrze znanej wszystkim sagi.

Problem polega jednak na tym, że choć w gazetkach i na stronie Lidla figurki niczym nie różnią się od swoich filmowych odpowiedników, rzeczywistość okazała się być brutalna.

Halo, Lidl Polska czy w moim Lidlu wciskają mi jakieś podróby stikeez czy po prostu wszystkich nas oszukujecie? :)

Opublikowany przez Łukasza Korsaka Wtorek, 5 grudnia 2017

Co na to fani?

Klienci sklepu bardzo szybko zaczęli udostępniać zdjęcia figurek na Facebooku Lidl Polska w zestawieniu z oryginalnym wyglądem bohaterów. Sieciówkę bardzo szybko zalała fala komentarzy. Niestety, większość z nich nie jest pozytywna…

Te figurki to jakaś profanacja, szkoda środowisko zanieczyszczać, bo i tak pójdzie to w kosz, ani ładne, ani podobne, ani godne zainteresowania. Rozczarowanie na maxa – pisze Monika.

Tymi zdjęciami wprowadzacie konsumenta w błąd, co jest po prostu oszustwem. Bo te całe Stikeez wyglądają tragicznie i nie mają nic wspólnego z tymi na zdjęciach – komentuje Marcin.

Są też tacy, którzy kompletnie się tym nie przyjmują i z uśmiechem na twarzy zbierają kolejne figurki. Oto jeden z nich.

Co na to wszystko manager Lidl Polska?

Szanowni Państwo,

Chcielibyśmy podkreślić, iż figurki stikeez Star Wars, które otrzymują klienci za każde wydane 50 zł (zakup owoców i warzyw to dodatkowa figurka) są oryginalnymi, licencjonowanymi produktami. Warto dodać, że wpływa do nas wiele pozytywnych komentarzy na ich temat. Pamiętajmy, że głównym celem akcji jest zwrócenie uwagi na zbilansowaną dietę najmłodszych – bogatą w owoce i warzywa oraz dobra zabawa.
Ze wszystkimi fanami Star Wars jesteśmy w stałym kontakcie na naszym fanpage’una Facebooku.

Do której grupy osób należysz? Zamierzasz zebrać całą kolekcję?

Może Cię zainteresować

zamknij