×

Gwiazdy we wzruszający sposób żegnają Korę. Niektóre wyznania są bardzo osobiste

Całą Polską obiegła wczoraj smutna informacja o śmierci Kory. Uwielbiana przez fanów, doceniana przez innych artystów, odeszła w swoim domu, a przy jej boku byli jej najbliżsi.

Ciężko pogodzić się z tak ogromną stratą…

Znane osoby, które poznały wokalistkę z zespołu Maanam nie mogą w to uwierzyć. W mediach społecznościowych żegnają wielką artystkę

Lech Wałęsa

Karolina Korwin Piotrowska

Budzę się i… nie ma Jej
Obok mojej matki, najważniejsza kobieta w moim życiu
To, kim jestem, jak myśle, jak czuje, co robię i moja bezczelność, ale i otwartość wobec świata są od niej
Byłam dzieckiem, kiedy zobaczyłam ja po raz pierwszy. Na scenie w telewizji. Podobno gapiłam się na nią jak zahipnotyzowania.
Śpiewała wtedy postać nie z tej ziemi. Kosmitka. To był wybuch. Inspiracja. Jeden z najważniejszych momentów życia. Chciałam mieć promil jej charyzmy.Jej siły. Jej walki. Była jak drogowskaz, kierunkowskaz, jak wektor….
Dzielna. Mądra. Wspaniała. Oryginalna. Niepodrabialna. Niezależna. WOLNA.
Poetka. Artystka. Publicystka. Inspiracja. Wokalistka. KOBIETA.
Dziękuje ze byłaś. Ze moglam z Tobą rozmawiać. Poznać. Ze zmuszałas do myślenia. Ze definiowałas mi słowa prawda i miłość. W czasach tanich podróbek serwowanych jako wartość ona była sobą.
Świat nie będzie taki sam. Właśnie ściemnilo się kompletnie. Nikt nigdy jej nie zastąpi. Byliśmy wszyscy szczęściarzami, ze dane było nam oddychać tym samym powietrzem.
Miłość jest najważniejsza. Tak mówiłaś. Wiem. Żegnaj. „Kocham cię, kochanie moje…”

Doda

Teraz będziesz oglądać rój motyli tak długo jak zechcesz ?do zobaczenia

Katarzyna Nosowska

Czułam się bezpieczna w myślach o Niej. Serce mam w kawałkach. Najpiękniejsza. Najwspanialsza.

Michał Piróg

Odeszła Kora wielka artystka polska. Kobieta wyjątkowa, miała ogromny wpływ na to kim chciałem być kiedy dorosnę. Dziękuje . ?? Spokoju wielkiego …
„W moim śnie, cudownym śnie
Tylko kocham, kocham, kocham
Bawię się la-laj, la-laj”

Krzysztof Ibisz

Kochana Olgo, zawsze miałaś czas na rozmowę nawet przed wymagającym koncertem. Jesteś pięknym człowiekim w każdym wymiarze . Piszę „jesteś”, bo gdzieś przecież jesteś…

Maja Sablewska

Trudno się pogodzić z tym faktem.
Z szacunkiem i pokorą żegnam WIELKIEGO CZŁOWIEKA❤️

Katarzyna Warnke

Wczoraj na niebie królował CZERWONY KSIĘŻYC i KORA odeszła. Dla mnie JEDYNA polska wokalistka. Osobowość nowoczesna i światowa w każdym calu. Piję dziś szampana za to, że była! I to jak!

Piotr Stramowski

„Chce ci powiedzieć coś”: nie ma takiej drugiej i nie będzie. Dziękuję za masę imprez na których mogłem bawić się przy Pani muzyce, utworach bez wątpienia ponadczasowych. Żałuję tylko, że nie miałem okazji poznać osobiście. Osobowość. Charyzma. Dziś Niebo należy do Pani

Anna Wyszkoni

Wczoraj kupiłam sobie tę płytę wznowioną właśnie na winylu. Potem, leciała w moim domu przez cały wieczór, na zmianę z „Różą”. Zasnęłam z Korą i Maanamem, kiedy się obudziłam… nieprawdopodobne? A jednak. Odeszła moja największa artystyczna inspiracja, ale inspiracją pozostanie już na zawsze. Spotkało mnie niezwykłe szczęście i zaszczyt, że ostatni wspólny utwór Kory i Marka Jackowskiego dostałam od Nich w prezencie i jest jednym z najważniejszych w moim repertuarze. Od dziś można mieć nadzieję, że stworzą jeszcze razem niejedno piękne dzieło. Najwybitniejszy twórczy duet w historii polskiej muzyki.
Żegnaj, Królowo..

Nie ma wątpliwości… Odeszła wielka artystka…

Może Cię zainteresować