×

Szałowe kreacje gwiazd i afterparty na Flesz Fashion Night 2021

Największe polskie gwiazdy pojawiły się wystrojone w Pałacu Kultury i Nauki. Wszystko z powodu jednej z najważniejszych modowych imprez – Flesz Fashion Night 2021. Jak wyglądały? I jak się bawiły na ekskluzywnym Afterparty by Glo?

Po długim zamknięciu w domach przez pandemię, gwiazdy nareszcie znów mogły się pokazać na czerwonym dywanie. Modowy klimat imprezy sprawił, że wiele z nich zdecydowało się na wyjątkowe stylizację.

2 września odbył się Flesz Fashion Night 2021. Impreza przyciąga największe gwiazdy mody, kina i show-biznesu. Kto pojawił się tym razem na ściance? I jak gwiazdy bawiły się na ekskluzywnym Afterparty by Glo?

Flesz Fashion Night 2021. Kto się pojawił na modowej imprezie?

Po prawie dwuletniej przerwie gwiazdy znów mogą podziwiać projekty znanych marek podczas Flesz Fashion Night. Cała masa znanych osób w pięknych stylizacjach pojawiła się na imprezie. Najwięksi polscy projektanci wybrali na ten wieczór gwiazdę, która będzie ich muzą. Mieli za zadanie stworzyć dla niej kreację.

Na ściance w tym roku pozowali: Julia Wieniawa, Klaudia Halejcio, Paulina Krupińska, Olga Buława, Damian Kordas, Jan Dąbrowski, Sylwia Przybysz, Ada Fijał, Renata Kaczoruk, Daria Ładocha, Ata Postek, Kasia Cichopek, Sylwia Madeńska, Małgorzata Rozenek, Natasza Urbańska, Joanna Horodyńska, Angelika Mucha, Edyta Zając, Agnieszka Kaczorowska, Anna Czartoryska-Niemczycka, Agnieszka Dygant, Klaudia El Dursi, Małgorzata Opczowska, Jacek Łęski, Karolina Pisarek.

Po pięknych pokazach mody przyszedł czas na zabawę Afterparty. Specjalną strefę afterparty przygotowało Glo, tam gwiazdy odpoczywały i świętowały otwarcie sezonu w komfortowych warunkach.

Zobacz najpiękniejsze kreacje gwiazd z tej imprezy:

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Źródło: AKPA

Może Cię zainteresować

zamknij