×

Gwiazda Instagrama zamordowała swoje dzieci. Z premedytacją je udusiła

Rosyjska gwiazda Instagrama okazała się potworem. Elena Karimowa, bez żadnych skrupułów zamordowała swoje dzieci. Zbrodnia nie uszła uwadze władz. Rosjanka stanęła przed sądem i niedawno usłyszała wyrok za podwójne zabójstwo.

Gwiazda social media

27-latka była bardzo popularna na Instagramie. Miała blisko 30 tys. obserwatorów. Kobieta mieszkała w Niżnym Nowogrodzie i wychowywała samotnie dwoje dzieci, 4-letnią Khadizhę i 2-letniego Suleimana. 25 kwietnia 2018 roku, dopuściła się na nich okropnej zbrodni.

Instagram

Udusiła maluchy

W dniu zabójstwa Karimowa podjechała na stację benzynową. Dzięki kamerom monitoringu wiemy, że poza paliwem, kupiła tam podpałkę do grilla i czekoladę. Następnie razem z dziećmi odjechała wynajętą Kią Rio.

Policjanci ustalili, że po godzinie od wizyty na stacji, kobieta zaparkowała samochód i udusiła swoje małe dzieci. Po tej okropnej zbrodni zabrała zwłoki maluchów do lasu i podpaliła, by pozbyć się ciał. Najprawdopodobniej bała się, że ktoś zobaczy dym, dlatego ugasiła ogień, a szczątki ukryła w samochodzie. Po wszystkim wróciła do domu.

Instagram

Makabryczne odkrycie

Następnego dnia, ponownie próbowała pozbyć się zwłok. Wywiozła je do opuszczonego budynku, który podpaliła. Po wszystkim uciekła wynajętym samochodem. Ktoś zobaczył ogień i wezwał straż pożarną. To właśnie strażacy odkryli szczątki dzieci. Na początku byli pewnie, że trafili na zwęglone kości psa. Gdy zbadali sprawę, uświadomili sobie z czym mają do czynienia.

Instagram

Została skazana

Na szczęście 27-latka nie pozostała niezauważona. Świadkowie zobaczyli jej samochód i poinformowali o tym śledczych, którzy szybko dotarli do wyrodnej matki. 27-latka początkowo przyznała się do zbrodni:

Nie mogłam zadbać o potrzeby moich dzieci. Bardzo mi przykro z powodu tego, co się stało. Nie wiem, jak mogłam to zrobić. Mieszkałam z mężem. Później się rozwiedliśmy i trudno było wychowywać dzieci

Ostatecznie, 27-latka wycofała się z tych zeznań. Do końca procesu twierdziła, że jest niewinna. Karimowa została poddana badaniom psychiatrycznym, ale biegli stwierdzili, że nie ma żadnych przeszkód, by stanęła przed sądem. W obronie kobiety stawała jej matka Natalia Testenkowa:

Nie wierzę, że to zrobiła. To kochająca matka. Jak mogłaby zabić swoje dzieci? Nie wiemy, co się stało. Nie wierzymy, że to ciała jej dzieci odnaleziono

Rosjanka usłyszała jej wyrok. Sąd skazał ją na 19 lat kolonii karnej.

Nie rozumiemy, jak matka może posunąć się do tak makabrycznej zbrodni.

Może Cię zainteresować

zamknij