×

Gwiazda „Hotelu Paradise” brała udział w pościgu po Warszawie. Nie chciała tego!

Julia S., gwiazda „Hotelu Paradise” brała udział w pościgu, a dokładniej mówiąc była ścigana przez policję. Wszystko przez znajomego, który będąc pod wpływem narkotyków wziął ją na przejażdżkę po Warszawie.

Gwiazda „Hotelu Paradise” brała udział w pościgu

Hotel Paradise prowadzony przez Klaudię El Dursi okazał się sporym sukcesem. Jednakże nie brakuje także krytyków takich programów. Maja Frykowska o Love Island i Hotel Paradise wypowiada się bardzo źle. Biorąc pod uwagę ostatnią przygodę modelki, która brała udział w programie, negatywne opinie nie biorą się znikąd…

Gwiazda „Hotelu Paradise”, Julia S. brała udział w pościgu tuż po tym, gdy jej znajomy (kierowca mercedesa) został zatrzymany przez policję do kontroli. Po dmuchnięciu w alkomat mężczyzna zaczął uciekać swoim pojazdem.

Mundurowi ścigali go ulicami Żwirki i Wigury, Wawelskiej i al. Niepodległości. Ostatecznie niedoszły mistrz kierownicy skończył na betonowym przejściu podziemnym w al. Niepodległości. Próbował on kontynuować ucieczkę pieszo, jednakże policjanci zatrzymali go kilka chwil później.

W krwi kierowcy mercedesa wykryto promil alkoholu, a test na narkotyki wykazał, że jest pod wpływem kokainy. Do tego miał on zakaz prowadzenia samochodu.

Pokrzywdzona celebrytka?

Okazuje się, że Julia S. nie była szczęśliwa z powodu całej sytuacji i została przesłuchana przez policję. W rozmowie z Warszawą w pigułce managerka gwiazdy „Hotelu Paradise” tłumaczyła, że jej klientka nie chciała brać udziału w całej akcji:

Julia jechała ze znajomym, kiedy ten zaczął uciekać, Julka kazała mu się zatrzymać i wysiadła z auta. Nie zamierzała w tym uczestniczyć.

Skrodzka wykazała się skrajną ignorancją, skoro wsiadła do pojazdu, którego kierowca był pod wpływem alkoholu oraz narkotyków. Jednak celebrytka pewne nie odpowie w żaden sposób za ucieczkę przed policją, bo można ją uznać za ofiarę tego zdarzenia.

Źródła: warszawawpigulce.pl, www.kozaczek.pl, jastrzabpost.pl
Fotografie:

Polecane

Może Cię zainteresować