×

Gwiazda disco polo nie żyje! Fani są wstrząśnięci nagłym odejściem 44-latka

Gwiazda disco polo nie żyje. 44-letni artysta, który występował również w znanym programie telewizyjnym, zmarł nagle wczoraj rano. Jego bliscy i przyjaciele są wstrząśnięci, a fani wypisują wyrazy współczucia w mediach społecznościowych.

Smutna wiadomość o członku zespołu

MR SEBII to jeden z najpopularniejszych zespołów disco polo. Wielu Polaków od dawna nuci ich przeboje: „Ona jest cudowna i wspaniała”, „Marzenia czy miłość”, „Każdego dnia” czy „Zatańcz miła moja”. Ten ostatni kawałek niedawno nagrał Sebastian Zys z Ireneuszem Milczarkiem.

Niestety tego duetu już na żywo nigdy nie usłyszymy. Milczarek, znany jako Piękny Maniek zmarł nagle 5 listopada, o czym możemy przeczytać na profilu facebookowym MR SEBII.

Dzisiejszy poranek był dla nas szokiem 😥 Nasz wieloletni przyjaciel, kolega, członek zespołu, najlepszy akordeonista, współautor ostatniej nowości „Zatańcz moja miła„, znany z serialu Wesele z Piekła rodem, Nie żyje 😓

Ireneusz Mariusz Milczarek (Piękny Maniek) zmarł nagle dziś rano. Pozostawił smutek i tęsknotę. Mariusz już nie zagramy razem więcej koncertów, nie nagramy zaplanowanych piosenek. Wszystko szlak trafił. Niech tańczą Tobie teraz aniołowie jak śpiewasz z nami w naszej wspólnej piosence. Nigdy Cię nie zapomnimy 😓 Wyrazy współczucia dla najbliższych. [*] Rip

Gwiazda disco polo nie żyje

Tuż przed obszernym oświadczeniem na Facebooku pojawił się enigmatyczny wpis. Na stronie zespołu umieszczono czarno-białe zdjęcie z płonącą świecą i słowami „NIE MOŻEMY W TO UWIERZYĆ”. Fotografię podpisano krótko: „Dzisiejszy dzień jest okrutny 😢”

Już wtedy fani disco polo przeczuwali, że stało się coś złego. Niestety ich obawy potwierdziły się zaledwie 3 godziny później.

Wiadomość o śmierci Ireneusza Milczarka wstrząsnęła wszystkimi. W końcu artysta miał dopiero 44 lata i wiele planów. Był świetnym akordeonistą, ale też dobrym człowiekiem. Koledzy z branży nie mogą uwierzyć w to, co się stało.

Fani Pięknego Mańka są bardzo poruszeni jego nagłym odejściem. W komentarzach pod postem wysypały się kondolencje i wyrazy współczucia dla rodziny oraz przyjaciół gwiazdora.

Taki młody. Znałem go od dziecka. 🤧😱😭

Niech dobry Bóg zawsze go za rękę trzyma. RIP [*]

Wyrazy współczucia 😓 Nie umiera ten, co żyje w pamięci innych [*]

Ogromne wyrazy współczucia dla całej rodziny i całego zespołu 😞😞😢😢na zawsze pozostanie w naszych sercach i pamięci.

Ireneusza Mariusza Milczarka mogliśmy również oglądać w programie telewizyjnym „Wesele z piekła rodem”, który jest emitowany przez stację Polo TV.

Źródła: disco-polo.info, jastrzabpost.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij