×

Gwiazda disco-polo miała wypadek! Błaga swoich fanów o modlitwę za jej zdrowie

Gwiazda disco-polo miała wypadek. Fani lubianej piosenkarki wstrzymali oddech na wieść o tym, że ich idolka doznała poważnych obrażeń. Kobieta prosi swoich wielbicieli o modlitwę. Jej obecny stan całkowicie przekreślił możliwość koncertowania. Czy to oznacza, że gwiazda już dla nas nie zaśpiewa?

Upadek ze schodów

Wokalistka zespołu Exaited doznała poważnego wypadku. Agnieszka Drewnicka poinformowała swoich fanów na Facebooku, że jej życie uległo diametralnej zmianie. Kobieta nie jest w stanie normalnie funkcjonować. Poprosiła swoich fanów o modlitwę, bo teraz jest to jedyne, co może jej pomóc.

W obszernym wpisie gwiazda wyjaśniła, co dokładnie się stało. Okazuje się, że piosenkarka spadła ze schodów. Agnieszka Drewnicka doznała złamań w obrębie kręgosłupa. Poważna kontuzja przekreśliła jej szanse na dalsze koncertowanie. Gwiazda będzie musiała w najbliższym czasie skupić się na sobie i zadbać o zdrowie.

Niestety miałam mały wypadek. Spadłam ze schodów i trochę się potłukłam. Mam złamania wyrostków poprzecznych trzonów przykręgosłupowych, które uniemożliwiają mi w tej chwili funkcjonowanie i poruszanie się. Jeszcze wczoraj nie wiedząc o złamaniach, byłam w drodze na koncert pomimo ogromnego bólu, bo bardzo zależało mi, aby Was nie zawieść… W drodze do Ośna Lubuskiego – w Warszawie nagle zepsuł się nam samochód i musieliśmy awaryjnie wracać do domu.

Piosenkarka napisała, że dużo bardziej niż ból fizyczny doskwiera jej żal z powodu odwołanych koncertów. Agnieszka Drewnicka marzy o tym, aby jak najszybciej wrócić na scenę.

gwiazda disco polo miała wypadek
Facebook
gwiazda disco polo miała wypadek 2
Facebook

Gwiazda disco-polo miała wypadek

Agnieszka Drewnicka ogromnie ubolewa, że nie będzie mogła spotkać się z fanami na koncertach. Teraz jednak to zdrowie jest dla niej priorytetem. W związku z tym, postanowiła, że wynagrodzi im odwołane występy wcześniejszą premierą audio swojego najnowszego utworu pt: „Pokaż mi dziś”.

Jak się okazało – było to szczęście w nieszczęściu, bo z godziny na godzinę czułam coraz większy ból. Jest mi bardzo przykro i bardzo proszę o zrozumienie… Oprócz bólu kręgosłupa, który cały czas nie ustępuje, jest jeszcze inny – większy – w moim sercu, że nie mogę cieszyć się z Wami tak wyczekiwanymi chwilami, które dają mi tyle radości. Bardzo długo i z wielką nadzieją czekałam na koncerty, a dziś nawet nie wiem, czy dam radę zagrać kolejne…. Dlatego z całego serca bardzo proszę o modlitwę z intencją, abym jak najszybciej mogła do Was wrócić.

Do największych przebojów grupy Exaited należą: „Nie unikaj”, „Dziś ci to powiem” czy „Myślę o tobie”. Wszyscy fani życzyli Agnieszce szybkiego powrotu do zdrowia. Wielbiciele disco polo nie mogą się doczekać upragnionych koncertów. Trzymamy kciuki, aby Agnieszka jak najszybciej doszła do siebie.

Facebook
gwiazda disco polo miała wypadek 3
Facebook

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij