×

Stanęła na drodze brytyjskiemu gwardziście. Strażnik brutalnie ją potraktował

To kontrowersyjne nagranie od 2 dni krąży w sieci i wzbudza liczne komentarze. Uwieczniono na nim moment, w którym jeden z królewskich gwardzistów w brutalny sposób potraktował turystkę.

Stanęła na drodze strażnika

Sytuacja, którą za chwilę zobaczycie, miała miejsce w Windsorze. Na nagraniu widać, jak brytyjski gwardzista maszeruje wzdłuż liny oddzielającej go od turystów. Jedna z kobiet minęła jednak zabezpieczenie i stanęła na drodze strażnika. Prawdopodobnie chcąc zrobić sobie zdjęcie z lepszego ujęcia.

Turystka nie zauważyła, że gwardzista zbliża się i znajduje się tuż za jej plecami. On z kolei nie miał zamiaru zaprzestać swojego marszu…

Brutalnie odepchnął kobietę

Część osób uważa, że zachował się tak jak powinien, ponieważ jego głównym zadaniem jest obrona zamku królowej brytyjskiej, a inni twierdzą, że przesadził i postąpił…”chamsko”.

Do tej sprawy postanowił odnieść się minister brytyjskiej obrony narodowej w rozmowie z dziennikiem The Telegraph:

Gwardziści Królowej są bardzo dumni, że mogą jej strzec i zaszczyceni faktem, że ludzie przyjeżdżają z całego świata, by obejrzeć ten spektakl. Ale apeluję: zostańcie za linami, one są po to, by chronić zarówno turystów, jak i strażników

A Wy co myślicie o tym zachowaniu?

Może Cię zainteresować

zamknij