Została mamą w wieku 13 lat w wyniku gwałtu. Później zaczęła spotykać swojego oprawcę w szkole!

Dwa lata temu 13-letnia Ashley z Elwood w Indianie została zgwałcona przez przyjaciela jej brata i zaszła w ciążę. Sprawca został oskarżony i skazany. Ashley nie była jego jedyną ofiarą.

Ta historia poruszyła miliony Amerykanów. Wszysyc byli pod wrażeniem tego, że dziewczyna postanowiła urodzić dziecko. Po 9 miesiącach na świat przyszedł Aiden.

Teraz dziewczyna ma 15 lat i zaczęła naukę w liceum. Ashley odkryła, że chłopak, który ją zgwałcił chodzi do tej samej szkoły. Okazało się, że dane chłopaka są chronione i nie można ujawnić jego tożsamości.

Rodzice dziewczyny szybko zmienili jej szkołę, aby mogła spokojnie kontynuować naukę bez zbędnych incydentów. Ashley świetnie sobie radzi i jest bardzo dobrą uczennicą.

W sierpniu ubiegłego roku rodzina Ashley stanęła w obliczu kolejnej tragedii. Jej brat został śmiertelnie potrącony przez kierowcę. Chłopak jechał na rowerze w pobliżu domu. Sprawca wciąż nie został zidentyfikowany. Rodzina wiele przeszła, ale dzięki wsparciu i miłości udało im się zmierzyć z tą ogromną tragedią.

1

Udostępnij

Mimo, że sytuacja nie była łatwa, Aiden jest zdrowym 18-miesięcznym chłopcem i daje dużo miłości swojej mamie i pomaga jej znieść cały ten horror. Ashley chce wziąć udział w Marszu dla Życia, który ma na celu wspieranie kobiet, które decydują się na urodzenie dziecka. Jej historia jest świadectwem, które powinno być dla wielu kobiet wzorem.

Niestety Ashley nie ma wsparcia ze stanu Indiana, który jest jednym z 31 stanów. Prawo nie chroni dziecka, które jest owocem gwałtu.

Jeśli Ashley szukałaby finansowego wsparcia, rząd musiałby zgłosić się do biologicznego ojca Aiden o łożenie na niego. Niestety w zamian miałby pełne prawo do odwiedzin chłopca. Dopóki w stanie Indiana jest takie prawo, rodzice dziewczyny ponoszą odpowiedzialność finansową za opiekę nad Aiden.

2

Udostępnij

Ashley jest dzielną młodą matką, która wykazała się niesamowitą dojrzałością.