×

13-miesięczne niemowlę zgwałcone w Szczecinku. Maleństwo jest w stanie ciężkim

Gwałt na 13-miesięcznym dziecku w Szczecinku to niewyobrażalna tragedia. Trudno dopuścić do siebie myśl, że ktoś może być zdolny do takiego okrucieństwa. Dziewczynka w bardzo ciężkim stanie trafiła do miejscowego szpitala. Sprawą już zajmuje się policja i prokuratura.

Gwałt na 13-miesięcznym dziecku

Do tragicznego zdarzenia doszło we wtorek 10 września w Szczecinku. Na razie nie wiadomo zbyt wiele w sprawie bestialskiego gwałtu na dziewczynce. Dziecko najpierw trafiło do szpitala w Szczecinku. Tam udzielono mu pierwszej pomocy. Lekarze natychmiast poinformowali policję o makabrycznej zbrodni na 13-miesięcznej dziewczynce.

Dziewczynkę przetransportowano do szpitala w Szczecinie

Stan dziewczynki był na tyle ciężki, że lekarze podjęli decyzję o przetransportowaniu dziecka do szpitala w Szczecinie. Dziennikarzom „Radia Eska” udało się ustalić, że przeszła w placówce skomplikowaną operację.

Gwałt na 13-miesięcznym dziecku – prokuratura prowadzi śledztwo

Medialne doniesienia potwierdziła Prokuratura Rejonowa w Szczecinku. Jednak na razie ze względu na dobro postępowania, śledczy nie ujawniają okoliczności zbrodni. Sprawę skomentował prok. Janusz Bugaj ze szczecineckiej prokuratury:

Mogę potwierdzić jedynie, że prowadzimy takie postępowanie

Policja zatrzymała sprawcę gwałtu

Śledczy nie ujawniają żadnych szczegółów, jednak portalowi „Onet” udało się uzyskać nieoficjalne informacje w sprawie. Według dziennikarzy, sprawca gwałtu na dziecku został już zatrzymany przez funkcjonariuszy. Najprawdopodobniej chodzi o sąsiada matki 13-miesięcznej dziewczynki. 10 września dziecko przebywało właśnie pod jego opieką.

_________________________________
*Zdjęcia mają charakter poglądowy

Polecane

Może Cię zainteresować