×

Edyta Górniak i Marcin Gortat zostali przyłapani na kolacji w Los Angeles. Co ich łączy?

Marcin Gortat zapowiada, że 15 luty 2020 to będzie niezapomniana noc. To właśnie wtedy ma się odbyć „Polish heritage night”. Na wydarzeniu pojawi się wiele gwiazd. Polscy aktorzy, sportowcy i piosenkarze.

Na obiedzie z Edytą Górniak

Marcin Gortat jako organizator imprezy wziął sobie tę zaszczytną rolę do serca i postanowił zorganizować wielki bal. A ten nie może się obyć bez wielkich gwiazd. Sportowiec wykorzystał więc sposobność pojawienia się Edyty Górniak w Los Angeles i zaprosił naszą polską Divę na kolację.

Towarzyszyła im jego partnerka. Koszykarz pochwalił się zdjęciem z Edytą na Instagramie i zdradził, że ich rozmowa dotyczyła organizowanego balu.

To wyjątkowy dzień dla Polaków w USA

Marcin Gortat chce łączyć Polaków mieszkających w USA i mocno popiera inicjatywę organizacji takich imprez:

Bardzo zależało mi na kontynuowaniu „Polish Heritage Night”. Uważam, że zbudowaliśmy wokół tego eventu niesamowitą markę. Często przebywam w Los Angeles i uważam, że jest zapotrzebowanie na tego typu inicjatywę

Impreza będzie miała miejsce 15 lutego w The Beverly Hills Hotel w Los Angeles. Na bal ma przybyć około 250 osób. Nie zabraknie znanych i lubianych aktorów, muzyków, sportowców oraz biznesmenów związanych z Ameryką. W tym roku mają pojawić się Maciej Musiał, który niedawno brał udział w amerykańskiej produkcji i właśnie Edyta Górniak, która również dużo czasu spędziła w USA. Do grona gwiazd dołączą ten bokserzy Adam Kownacki i Andrzej Fonfara.

Marcin Gortat opowiada o balu:

Jest olbrzymie zainteresowanie imprezą. W ciągu pierwszych ośmiu godzin wyprzedaliśmy prawie pól sali balowej. Pojawi się mnóstwo celebrytów, sportowców czy biznesmenów. Cieszymy się z faktu, że na koniec balu zaśpiewa Edyta Górniak

Marzy mi się Linda

Marcinowi Gortatowi bardzo zależało, aby na imprezie pojawił się również Bogusław Linda. Myślicie, że uda się namówić aktora? Organizator uważa, że wpisałby się perfekcyjnie w idee łączenia tych dwóch narodowości:

Trudno go namówić, ale na pewno nie powiedzieliśmy ostatniego słowa w tej sprawie. Celowaliśmy w ludzi, którzy łączą w sobie Polskę i Stany Zjednoczone. W trakcie balu będziemy przedstawiali te połączenia polsko-amerykańskie

Na balu mają odbyć się licytacje, np. koszulki Roberta Lewandowskiego. Zebrane pieniądze mają zostać przeznaczone na cele charytatywne do Fundacji MG13.

Podoba Wam się ta inicjatywa? Myślicie, że Marcin Gortat jest dobrym organizatorem?

Źródła: sportowefakty.wp.pl, gwiazdy.wp.pl, www.plotek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij