×

Edyta Górniak atakuje słynną artystkę. Oskarża ją o picie krwi niemowląt!

Górniak atakuje słynną artystkę, zarzucając jej konszachty z diabłem. Twierdzi, że gwiazda o światowej sławie pije krew niemowląt i służy szatanowi.

Trudna izolacja

Edyta Górniak wydaje się należeć do osób, które stają się zagubione, gdy w ich życiu za mało się dzieje. Tuż przed pandemią przeżywała wyjątkowo intensywny czas. W przerwach miedzy koncertami uczyła się jeździć samochodem pod okiem kamery TVN-u. Jak potem ujawniła, mocno wtedy przeholowała i organizm stanowczo się sprzeciwił. Górniak przepłaciła to wszystko zdrowiem, a mało brakowało, a mogłoby się skończyć jeszcze gorzej.

Edyta Górniak znów płynie pod prąd 2
Instagram

Piosenkarka trafiła do szpitala z podejrzeniem stanu przedzawałowego, ale zamiast zwolnić tempo, planowała je jeszcze bardziej podkręcić. Czekała tylko aż lekarze postawią ją na nogi, by mogła zacząć planować trasę jubileuszową z okazji 30-lecia pracy artystycznej. Miała ruszyć w Polskę w 2020 roku, ale plany pokrzyżowała jej pandemia.

Z perspektywy czas Górniak ocenia, że może i lepiej się stało. W internetowej rozmowie z fanami przyznała szczerze:

Myślę, że w zeszłym roku, gdyby był normalny czas intensywnych prac, taki jak zawsze, a jeszcze bardziej wzmożonych przez jubileusz, to ja nie wiem, czy bym się nie wykończyła. Pewnie wylądowałabym w jakimś szpitalu. Pod respiratorem. Ta cała sytuacja mi uratowała życie na kilka lat jeszcze.

twarz Edyty Górniak 2
Instagram

Z czasem jednak nuda dała się jej we znaki. Piosenkarka zaczęła snuć na Instagramie teorie spiskowe dotyczące koronawirusa, pandemii, oddziałów covidowych, na których jej zdaniem, leżą wynajęci statyści oraz… inwazji kosmitów, której oczekuje z wielkim entuzjazmem. Ostatnio postanowiła zaatakować gwiazdę światowego formatu, zarzucając jej, że służy diabłu. O kogo chodzi?

Edyta Górniak znów płynie pod prąd
Instagram

Górniak atakuje słynną artystkę

Otóż na celowniku Edyty znalazła się… Lady Gaga. Polska artystka uznała za niepokojące jej przywiązanie do rogów. Na InstaStories zamieściła zdjęcie Lady Gagi, na którym dopatrzyła się rogów.

Na zamieszczonym przez Górniak zdjęciu, amerykańska gwiazda ma palce, wzmocnione plastikowymi nakładkami, ułożone w taki sposób, że się Edycie skojarzyło. Zdjęcie skomentowała podpisem:

Ach, jak ona uwielbia rogi :-)) Ulubiony symbol Służebnicy. A taka była fajna kiedyś

Można się zastanawiać, dlaczego użyła wielkiej litery, no ale na razie mniejsza o to… Gorzej, że w swoich zarzutach poszła dużo dalej. W odpowiedzi na komentarz jednego z fanów, który bystrze zauważył, że Edyta swego czasu też nie stroniła od rogów, napisała:

Z maleńką różnicą, że ja nie pije krwi niemowląt.

Górniak atakuje słynną artystkę
Instagram

Cóż, Lady Gaga słynie z kontrowersyjnego wizerunku. W przeszłości zdarzało jej się na przykład założyć strój, wykonany, z butami włącznie, z mięsa. Zagrała też w 5. sezonie American Horror Story, w którym rzeczywiście krew lała się strumieniami.

Z drugiej strony warto pamiętać o tym, że amerykańskiej gwieździe udało się zdobyć sławę, o jakiej Edyta marzyła przez całe życie. Nawet przeprowadziła się do Los Angeles i próbowała nawiązać współpracę z cenionym producentem Davidem Fosterem, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło.

Myślicie, że w absurdalnych zarzutach wobec Lady Gagi jest jakiś element zawodowej zazdrości?

Górniak atakuje słynną artystkę
Instagram

Źródła: www.o2.pl, pl.wikipedia.org, www.pomponik.pl
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij