in

Gorący wieczór we dwoje, czyli jak zrobić dobrze dziewczynie

Pocałunki, przytulanie i zbliżenia przestają Wam powoli wystarczyć. Na swój widok wzajemnie odczuwacie tak wielkie podniecenie, że nie tylko krew buzuje w żyłach jak oszalała, ale także macie wrażenie, że czas płynie zupełnie inaczej i rządzi się odmiennymi prawami. Kiedy tylko drzwi sypialni zamkną się za Wami, przyjemność wkracza na zupełnie nowy poziom. Powoli kończą się Wam pomysły na to, jak urozmaicić łóżkowe igraszki, ponieważ próbowaliście już wszystkiego? Pójdźcie o krok dalej i spróbujcie zbliżenia w innym stylu – przed stosunkiem pieśćcie się w miejscach intymnych rękami, albo…językiem. Zastanawiasz się, jak zrobić dobrze dziewczynie? Oto praktyczny poradnik, dzięki czemu Wasza sfera intymna jeszcze przez długi czas będzie płonąć ogniem namiętności.

Gra wstępna – najważniejszy i niezbędny element intymnych zabaw

Tym, co musisz zapamiętać na zawsze jest fakt, że kobieta, by móc oddać się pełnej rozkoszy, musi zostać odpowiednio pobudzona. Panom z reguły wystarczy sam widok swojej ukochanej, by byli gotowi do działania. Panie z kolei potrzebują rozgrzania, by czerpać ze zbliżenia satysfakcję powodującą zawroty głowy. Zaskocz swoją kobietę i zamiast pocałunku w usta, wymierz go w najbardziej wrażliwe miejsce. Gwarantujemy, że podejście do gry wstępnej w taki sposób spowoduje, że Twoja wybranka szybko osiągnie szczyt rozkoszy. Najważniejsze, by nic nie robić na siłę. Zacznij standardowo – głaskanie po włosach, buzi, delikatne muśnięcia jej ust swoimi wargami lub palcami, pocałunki po szyi, ramionach, piersiach…W miarę rozwoju sytuacji, schodź delikatnie i subtelnie coraz niżej. Jeśli natrafisz na jakikolwiek opór, nie pędź na siłę – być może nie jest jeszcze gotowa. Jeśli jednak nie – delikatnie odsuń jej majteczki i gładź ręką po sferze intymnej. Delikatnie przebieraj palcami i schodź w kierunku łechtaczki. Pocieraj ją, by podniecić partnerkę na tyle, aby „tam” zrobiło się wilgotno. Wsuń delikatnie palce do środka i wykonuj nimi subtelne ruchy – przebieraj nimi, a następnie wykonuj ruchy takie, jak penisem. Cały czas obserwuj kobietę – jej mimika podpowie Ci, czy robisz dobrze czy nie. Pamiętaj, że to jej masz sprawić przyjemność, więc stosuj się do wszystkich jej instrukcji. Łechtaczkę możesz również pieścić językiem – to także wspaniałe doznanie, gwarantujące późniejsze iskry.

jak-zrobic-dobrze-dziewczynieUdostępnij

Pieszczenie językiem – garść porad

Najważniejszy w pieszczeniu miejsc intymnych kobiety językiem jest pełen relaks i spokój. Nie stresuj się, że coś nie wyjdzie: w tym przypadku nic nie ma prawa się nie udać, jeśli do sprawy podejdziesz z wyczuciem i delikatnością. Nie zadawaj partnerce co chwilę pytań, czy dobrze robisz, czy wszystko w porządku – w ten sposób ją rozpraszasz i irytujesz. Obserwuj jej ciało i twarz, a dowiesz się wszystkiego. Jeśli masz zarost, przed przystąpieniem do działania ogól się. W przeciwnym wypadku będziesz ją drapał, a wagina to wyjątkowo delikatne i wrażliwe miejsce. Końcówką języka kręć małe kółeczka – raz szybciej, raz wolniej. Taka zmiana tempa doprowadza do szybkiej rozkoszy. Zmieniaj nie tylko tempo, ale także wielkość kółeczek. Potem możesz kręcić ósemki, a kiedy będzie już na granicy szczytowania, kreśl kółeczka na przemian z delikatnym muskaniem łechtaczki ustami. Nigdzie się nie spiesz – wręcz przeciwnie, im bliżej szczytu Twoja partnerka się znajduje, tym dłuższe rób przerwy. Kiedy będzie już naprawdę blisko (uwierz, że z pewnością to zauważysz), zmień taktykę – po nakreśleniu językiem znaku, delikatnie dmuchaj w łechtaczkę. Twoja kobieta powinna już znajdować się w innym wymiarze rozkoszy!

Fotografie: pixabay.com