×

Godlewskie pogodziły się i znów będą śpiewać. Esmeralda potwierdziła to na Instagramie

Po aferze w samolocie, siostry Godlewskie były ze sobą skłócone. Esmeralda przestała nawet śpiewać z Małgorzatą. Jednak wszystko wskazuje na to, że rodzeństwo zakopało topór wojenny. Czy będą znowu wspólnie koncertować?

Przypomnijmy

W ubiegłym miesiącu na pokładzie samolotu z Warszawy do Amsterdamu wybuchła kłótnia pomiędzy siostrami Godlewskimi. Kobiety krzyczały i szarpały się. W związku z tym, pilot zdecydował się zawrócić maszynę i powiadomić odpowiednie służby.

Rozpad duetu

Godlewskie opuściły pokład w asyście policji i straży. Zostały ukarane mandatem w wysokości 500 złotych. Ostatecznie na koncert poleciała tylko Małgorzata, a Esmeralda na Instagramie oświadczyła, że to koniec wspólnego śpiewania.

Tak tłumaczyła awanturę starsza siostra:

Pogodziły się

Wygląda na to, że siostry zakopały topór wojenny i pogodziły się. Dowodem ma być wpis Esmeraldy w mediach społecznościowych. Celebrytka umieściła zdjęcie śpiącej siostry (którą trudno rozpoznać bez tony makijażu) i jej dziecka.

Taka prawdziwa, taka spokojna, pogrążona w marzeniach, w snach… Gdy zasypia i przestaje myśleć o całym otaczającym ją świecie. Nikt nie zna jej tak jak ja… kocham mocno. Siostry Godlewskie wracają!

Znowu będą razem śpiewały?

Niewykluczone, że siostry znowu razem staną na scenie. Fani „piosenkarek” cieszą się, ale wiele osób jest przerażonych. Niestety pamiętamy ich słynne wykonania piosenek takich jak „Pada śnieg” czy „Mazurek Dąbrowskiego”.

https://www.youtube.com/watch?v=lRElMprYZdA

Chcielibyście znowu usłyszeć razem siostry Godlewskie?

Może Cię zainteresować

zamknij