in

Godlewskie opublikowały już klip na Mundial 2018. Internauci natychmiast wychwycili jeden szczegół

Wczoraj pisaliśmy o tym, że siostry Godlewskie mają przygotować piosenkę i teledysk na Mundial 2018, a już dziś możemy posłuchać jej w całości… Sam zwiastun był dość mocny, ale to nic w porównaniu z tym, jak wygląda cały klip.

Nagość po raz kolejny

Nikogo nie zaskoczy fakt, że siostry wiją się przed kamerą w pozach, odbiegających od skromności. Po raz kolejny postawiły na to, aby szokować i nie mają problemu z tym, że łączą nagość z… flagą Polski.

Zaskoczyć może fakt, że obie w teledysku nie mają na sobie niczego poza majtkami. Kolejny zabieg, który miał skupić uwagę? Widać, że Godlewskie wykorzystują każdą możliwą okazję do tego, aby kuć żelazo, póki gorące. Czy naprawdę zależy im tylko na tym, aby o nich pisano, nieważne jak?

Brzuch Esmeraldy przykuwa uwagę

Uwagę internautów zwróciły też krągłości Esmeraldy. Niektórzy podejrzewają, że jest w ciąży. W sumie wpatrując się w teledysk z uwagą, faktycznie można zauważyć uwydatniony brzuszek jednej z sióstr Godlewskich. Oto niektóre z komentarzy znajdujących się w sieci:

Kiedy nie zasłania brzucha bębenkiem, widać, że jest zaokrąglony

Coś mi się wydaje, że ktoś jest w ciąży…

Na pewno jest w ciąży! Chyba, że po prostu sporo przytyła

Godlewskie opublikowały już klip na Mundial 2018. Internauci natychmiast wychwycili jeden szczegółUdostępnijGodlewskie opublikowały już klip na Mundial 2018. Internauci natychmiast wychwycili jeden szczegółUdostępnij

To tylko przypuszczenia

Oczywiście są to jedynie przypuszczenia niektórych internautów. Jednak wydaje się, że coś naprawdę może być na rzeczy.

Gdzie jest granica?

Aż boimy się tego, co będzie następne i do czego posuną się siostry, pragnące uwagi. Coś czujemy w kościach, że w wakacje możemy spodziewać się kolejnego „hitu” od tej odważnej i nieustępliwej dwójki.

Co sądzicie o klipie? Jesteśmy ciekawi Waszych opinii ;)

Fotografie: youtube.com