×

Godlewska śpiewa „Polacy nic się nie stało”. Jednak bardziej od śpiewu uwagę przykuwa jej strój

Mistrzostwa świata jeszcze się dla nas nie skończyły, jednak przegrany mecz z Senegalem i jakość gry naszych piłkarzy podczas pierwszego spotkania mocno dała się Polakom we znaki. Nie ma się więc co dziwić, że mnóstwo kibiców, ale również i światowe media nie pozostawiają na naszych zawodnikach suchej nitki. Wciąż nie brakuje jednak osób, które wierzą w naszą reprezentację i cały czas trzymają kciuki za polską drużynę. Z pewnością można zaliczyć do nich Małgorzatę Godlewską, która na swój sposób postanowiła dodać otuchy piłkarzom.

„Polacy nic się nie stało”

Godlewska znana jest ze swojego zamiłowania do muzyki, co postanowiła po raz kolejny pokazać po nieudanym spotkaniu z Senegalem. Na Instagramie zamieściła filmik, na którym śpiewa „Polacy nic się nie stało”.

Nic się nie stało. Kochani to dopiero początek. Jesteśmy z Wami – czytamy pod nagraniem Godlewskiej.

Nic się nie stało ? Kochani to dopiero poczatek ? Jesteśmy z Wami ❤❤❤

Post udostępniony przez Małgorzata Godlewska (@malgorzata_godlewska_official)

Co na to internauci?

Pod nagraniem Godlewskiej bardzo szybko pojawiło się sporo komentarzy. Większość internautów była jednak bezlitosna wobec wokalu jak i wyglądu Małgosi.

Zdolności wokalne pozostawiają niestety wiele do życzenia

HAHAHAHA ?? oby tego nie usłyszeli, bo znów przegramy ?

Przynosisz wstyd narodowym barwom, to że nie masz szacunku do samej siebie to akurat żadna nowość, ale to co sobie wymalowałaś to dawno przekroczyło granice dobrego smaku. Nie masz w sobie za grosz kobiecości, jesteś wulgarna, wynaturzona i nieatrakcyjna, a teraz jeszcze to. Wy to nie wiecie kiedy ze sceny zejść

I choć to tylko kilka z „delikatniejszych” komentarzy, Godlewska zdaje się w ogóle nie przejmować negatywnymi opiniami, a wręcz przeciwnie. Sprawia wrażenie, jakby dobrze się przy tym bawiła.

Swoją drogą wciąż trzymamy kciuki za naszą reprezentację. Wierzycie, że uda nam się wygrać z Kolumbią?

Może Cię zainteresować

zamknij