×

Widzowie są oburzeni wynikami półfinału Tańca z Gwiazdami. „Ten facet to taneczne zero!”

Widzowie „Tańca z Gwiazdami” nie mogli uwierzyć, kiedy usłyszeli wynik głosowania. W piątkowym półfinale z programu odpadła Tamara Gonazlez Perea. To oznacza, że Joanna Mazur i Gimper wystąpią w finale. Internauci uważają, że taki wynik to skandal.

9 edycja nieustanie zaskakuje

Ta edycja tanecznego show budzi emocje, które mogą dorównywać pierwszym seriom „Tańca z Gwiazdami”. Ogromne kontrowersje wzbudził udział w programie Justyny Żyły. Wiele osób było także zaskoczonych, że na taniec w Polsacie zdecydowała się Agnieszka Radwańska, która dopiero co przeszła na sportową emeryturę.

Tmara i Gimper mają oddanych fanów

W tym roku w programie wzięła udział dwójka bardzo popularnych, internetowych osobowości. Oczywiście mamy na myśli Tamarę Gonzalez Pereę, znaną także jako Macademian Girl oraz Tomasza Działowego, czyli Gimpera. Oboje mają ogromną bazę fanów, więc udało się im dotrzeć aż do półfinału.

Widzowie nie mieli problemu, że Tamara zaszła tak wysoko, ponieważ trzeba przyznać, że tańczyła naprawdę nieźle, a od jurorów dostawała najwyższe noty. Inaczej było w przypadku Gimpera. Internauci już od kilku odcinków zauważyli, że Youtuber odstaje poziomem od współzawodników.

Uważają, że Gimper w finale to totalna pomyłka

Czarę goryczy przechylił najnowszy odcinek. W półfinale mogliśmy oglądać Joannę Mazur z Janem Klimentem, Gimpera z Natalią Głębocką i Tamarę Gonzalez Pereę z Rafałem Maserakiem.

Okazało się, że to Joanna Mazur i Gimper powalczą ze sobą w finale, mimo że to Tamara poradziła sobie lepiej od Youtubera. Internauci nie zostawili na Gimperze suchej nitki:

Beztalencie weszło do finału.

Ten facet to taneczne zero.

Specjalnie dali takie beztalencie do finału, żeby Mazur z łatwością mogła z nim wygrać.

Śmiech na sali.

Na jego miejscu postąpiłabym honorowo i zrezygnowała. Nie należy mu się miejsce w finale

Jurorzy nie są przekonani, co do udziału Gimpera w finale

Nie tylko internauci nie byli zadowoleni z takiego obrotu spraw. Swojego rozczarowania wynikiem nie kryła również Iwona Pavlović. W rozmowie z „Jastrząb Post” stwierdziła, że nie jest zadowolona i przyznała, że w tym wypadku taniec nie miał znaczenia:

Zalał mnie wielki smutek, że tak duża różnica taneczna, tak duża, podkreślam, i tak nie miała wpływu na to, że ta para nie dostała się do finału. Bardzo ubolewam nad tym, że ten półfinał pokazał nam, że taniec się nie liczył. Jest to i dobre, i złe. Z jednej strony złe, bo ja uważam, że to jest za duża różnica taneczna między Asią a nim, to jest przepaść. Jednak wcześniej były te pary bardziej zbliżone do siebie w finale.

Szklanka niech jest do połowy pełna, szukajmy czegoś dobrego w tym torze. Każdy może brać udział w takim programie i mieć duże szanse, może wygrywać niekoniecznie tańcem, tylko czymś innym. Mnie jako profesjonaliście jest przykro, że tak się wydarzyło

Myślicie, że Gimper ma jakiekolwiek szanse w finale?

zamknij