×

Gigantyczne promocje w IKEA ruszyły. Ceny obniżone nawet o 70 procent!

Gigantyczne promocje w IKEA już ruszyły! Dobra wiadomość dla wszystkich, którzy planują remont lub chcieliby nieco odświeżyć wnętrze domu. Do kiedy potrwają? Co możemy kupić na wyprzedaży?

Gigantyczne promocje w IKEA!

„Nic nie trwa wiecznie, dlatego niektóre z naszych produktów wychodzą z asortymentu” – czytamy na stronach sieci IKEA w Polsce. Sklep czyści magazyny, a to wspaniała wiadomość dla fanów dekoracji wnętrz i tych, którzy aktualnie są w trakcie remontu.

Fanów sklepu IKEA nie brakowało nawet w czasie surowych restrykcji, związanych z koronawirusem:

Czy teraz pod sklepami IKEA znów ustawią się kolejki?

Wielkie czyszczenie magazynów rozpoczęło się we wtorek 28 czerwca, a potrwa do 30 sierpnia, czyli jeszcze przez miesiąc. Jednak ci, którzy chcieliby znaleźć coś atrakcyjnego w równie atrakcyjnej cenie, zapewne powinni się pospieszyć. Amatorów oferty IKEA nie brakuje.

Teraz wiele produktów będzie można kupić znacznie taniej. Ceny niektórych z nich zostały obniżona nawet o 70 procent!

Czego dotyczy promocja?

Jak wynika z informacji na stronie sklepu, wyprzedaże i promocje dotyczą tych produktów, które nie będą więcej dostępne. To zazwyczaj ostatnie sztuki z magazynów sklepowych.

Niższe ceny obejmują m.in. meble, dodatki do domu oraz ogrodu czy akcesoria kuchenne.

W ofercie znajdziemy np. łóżka, fotele, szafy, ale też dodatki i akcesoria. Jeszcze przez miesiąc (lub do wyczerpania zapasów), możemy kupić np. podkładkę za 1,99 zł, szafkę ścienną za 79,99 zł, czy też biały fotel za 149 zł! Oferta promocyjna jest naprawdę bogata, ale ten, kto chce „wyłowić” prawdziwe perełki, powinien się pospieszyć. Wyprzedane produkty nie pojawią się ponownie.

Meble ze sklepu IKEA mogą być również świetną bazą do powstawania nowych, ciekawych projektów. Nawet dla popularnego białego stolika można znaleźć interesujące zastosowanie. Tak atrakcyjne ceny to gratka dla wszystkich tych, którzy chcieliby kupić tanie produkty i przerobić je w dowolny sposób.

Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij