×

Padła gigantyczna wygrana w Eurojackpot! Szczęśliwiec zgarnie 97 mln złotych!

Jak w ciągu kilku sekund stać się multimilionerem? Ten szczęśliwiec poznał już odpowiedź na to pytanie. Padła gigantyczna wygrana w Eurojackpot! Zwycięzca chyba nawet nie marzył o takiej kwocie. Z którego regionu Polski pochodzi wygrany?

Padła gigantyczna wygrana w Eurojackpot

Totalizator Sportowy poinformował właśnie, że mamy w Polsce kolejnego multimilionera! 11 września 2020 roku padła jedna wygrana pierwszego stopnia.

W loterii Eurojackpot wylosowano następujące liczby: 2, 5, 24, 43, 45 oraz 4, 10. Czym się kierował szczęśliwiec, który je wybrał? Nie wiadomo. Wiadomo natomiast, że był to wybór najlepszy z możliwych!

97 mln złotych dla zwycięzcy

Wiemy, że los uśmiechnął się do gracza spod Warszawy. Wiemy także, że szczęśliwiec zgarnie niemal 97 mln złotych! Wygranej osobiście pogratulował mu na Twitterze Olgierd Cieślik, prezes zarządu Totalizatora Sportowego.

Gratulacje dla gracza z okolic Warszawy, który w dzisiejszym losowaniu Eurojacpot wygrał główna wygraną 96 805 666.90 zł

– czytamy we wpisie.

Ale w tym rozdaniu pieniądze powędrują jeszcze do kilkudziesięciu innych osób. Chociaż każda wygrana niewątpliwie cieszy, to w zestawieniu z kwotą ponad 96 milionów, cieszy pewnie nieco mniej…

Mamy 35 wygranych piątego stopnia, którzy otrzymają po 13 489,20 zł, a także 38 wygranych szóstego stopnia, którzy wzbogacą się o 556,80 zł.

Padła gigantyczna wygrana
Twitter

Multimilioner, ale nie rekordzista

Lotto przypomina, że chociaż wygrana I stopnia w Eurojackpot z 11 września jest imponująca, nie jest jednak rekordowa.

Absolutny rekord udało się pobić stosunkowo niedawno, bo 10 maja 2019 roku. To wtedy konto szczęśliwca wzbogaciło się o — bagatela — 193 396 500,00 zł! Rekord wysokości wygranej w historii polskich gier liczbowych do dzisiaj należy więc do gracza, który próbował swoich sił z powiatu piotrowskiego.

Padła gigantyczna wygrana
Twitter

Warto nadmienić, że obecnie 10 procent ze sprzedaży online produktów LOTTO przekazywane jest na walkę z koronawirusem i jego skutkami.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij