×

Gienek z „Rolnicy. Podlasie” przeżył dramat. Jego ukochana córeczka zmarła

Gienek z „Rolnicy. Podlasie” przeżył dramat. Mężczyzna, który jest bohaterem emitowanego na kanale Focus TV programu, dopiero teraz wyznał, co wydarzyło się w jego rodzinie. Okazuje się, że jego córka odeszła w bardzo młodym wieku. Co dokładnie się stało?

Wiejskie życie

Serial Rolnicy. Podlasie to kolejna po Rolnik szuka żony produkcja telewizyjna, opowiadająca o realiach życia na wsi. Tym razem jednak, akcja programu rozgrywa się w regionie malowniczego Podlasia, w miejscu, krzyżujących się kultur, gdzie najlepiej można odczuć więź łączącą człowieka z naturą.

Jednym z bohaterów serii jest Gienek, który wraz ze swoim synem, Andrzejem dzieli się z widzami swoją codziennością. Niedawno mężczyzna udzielił wywiadu Gazecie Współczesnej, w którym wyznał, że posiada aż 40 sztuk bydła oraz 5 koni. Z kolei z doniesień Super Expressu wynika, że rolnik może się poszczycić aż 50 hektarami ziemi, którą odziedziczył po swoim dziadku. Oprócz krów i koni, Gienek hoduje także drób. Na jego podwórku można spotkać gęsi, kaczki i kury.

Gienek to niezwykle barwna postać. Na co dzień kipi energią i optymizmem. Okazuje się jednak, że nie zawsze było tak wspaniale. Życie go nie oszczędzało, a niektóre wydarzenia na zawsze odcisnęły na nim swoje piętno. W jednym z odcinków bohater zdecydował się opowiedzieć co nieco na temat swojej przeszłości. Nikt nie spodziewał się, że wesoły mężczyzna przeżył aż tak dramatyczne chwile.

Gienek z „Rolnicy. Podlasie” przeżył dramat

Niedawno w programie widzowie byli świadkami bardzo problematycznej sytuacji, w której znaleźli się Gienek oraz jego syn Andrzej. Mężczyźni nie mogli uporać się z nieposłuszną krową, która nie chciała przejść na drugie pastwisko. Odcinek zyskał bardzo pozytywne przyjęcie ze strony oglądających. Wszyscy śmiali się do rozpuku, obserwując niezwykle zabawne zdarzenie.

Okazuje się, że nie zawsze pan Eugeniusz mógł się cieszyć beztroskim życiem. Jak ustalił Super Express, w najbliższym odcinku Gienek wyzna widzom, co wydarzyło się w jego życiu kilkanaście lat temu. Mężczyzna opowie o tym, w jakich okolicznościach zmarła jego zaledwie półroczna córka, Justynka. Bohater programu stwierdzi, że do dziś dziewczynka pojawia się w jego snach. Mężczyzna bardzo za nią tęskni i nie może pogodzić się z jej przedwczesną śmiercią.

Medialna rodzina

Gienek ma trójkę dzieci. 38-letni Andrzej razem z nim występuje w programie stacji Focus TV. Z kolei 28-letni Jarek dał się poznać widzom w programie Dżentelmeni i wieśniacy. Rolnik ma również córkę, która unika udzielania się w mediach. Dziewczyna założyła już własną rodzinę.

W pierwszym odcinku serii Gienek w towarzystwie syna wybrał się na wystawę ogierów w Szepietowie. Mężczyźni rozważali zakup jednego ze zwierząt, jednak na koniec doszli do wniosku, że nie mają w gospodarstwie wystarczająco dużo miejsca na kolejne zwierzę.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij