×

Gessler reklamuje garnki w świątecznej ofercie Lidla. Wygląda jakby schudła 20 kg!

Kilka dni temu pisaliśmy o Agnieszcze Sienkiewicz, która padła ofiarą grafików i praktycznie w niczym nie przypominała siebie na okładce tygodnika „Program TV”. No cóż, w dobie powszechnego retuszowania zdjęć, nie powinno być to jakimś spektakularnym zaskoczeniem. Niestety, czasami przeróbka wymyka się spod kontroli, co niekoniecznie podoba się samym gwiazdom.

Czas na Magdę Gessler

Tym razem na świątecznej ofercie Lidla możemy zobaczyć samą… Magdę Gessler. Znana restauratorka reklamuje w niej swoje garnki i patelnie. Swoją twarzą twarzą z pewnością pozyska mnóstwo klientów, którzy zdecydują się na zakup kuchennych przyborów, tym bardziej, że prezentowane przez nią naczynia muszą mieć jakąś pozaziemską moc! Wystarczy spojrzeć na samą Magdę, która na promocyjnym zdjęciu zeszczuplała jakieś 20 kilogramów i wygląda na zdecydowanie młodszą niż jest w rzeczywistości.

Od razu zaznaczamy, że w ostatnim czasie Gessler nie poddawała się żadnej spektakularnej metamorfozie, o której z pewnością mówiłaby cała Polska.

Zdjęcie z gazetki Lidla

Wystarczy spojrzeć na to zdjęcie. Choć sesja promocyjna dla linii garnków Gessler powstała już jakiś czas temu, należałoby się zastanowić, czy restauratorka mogła zmienić się aż tak bardzo? No cóż, zdecydowanie bardziej wiarygodny po raz kolejny wydaje się być fakt, że przyczyniła się do tego jakaś magiczna ręka grafika.

Lidl

Polecane

Może Cię zainteresować