×

Kiedy się urodził, włosy wpadały mu do oczu. Położna wyszła z sali i wróciła z nożyczkami

Para z Wielkiej Brytanii, Lindsey i Simon Shelton, od zawsze miała piękne, grube i zdrowe włosy. Jak sami twierdzą „mają ich zdecydowanie więcej niż to koniecznie”. Spodziewali się, że ich potomstwo będzie równie hojnie obdarzone tą cechą, ale nigdy nie podejrzewali, że aż tak!

George przyszedł na świat 4 lata temu.

Caters News Agency

Od urodzenia miał ciemne, kręcone włosy, które ze względu na swoją długość już wtedy opadały po prosto na oczy dziecka. Zostały skrócone podczas, gdy chłopiec przebywał jeszcze na oddziale położniczym.

Dzisiaj, Goeorge jest już większy, a jego włosy stały się grubsze i kręcone.

Caters News Agency

Ich drugi synek, Stanley, w ciągu zaledwie pięciu miesięcy od urodzenia, miał aż 3-krotnie podcinane włosy.

Ciężko w to uwierzyć, ale rosły o 2,54 cm w ciągu zaledwie 8 tygodni!

Caters News Agency

Jak twierdzi rodzinny pediatra, nigdy wcześniej nie widział takich niemowląt!

Fryzjerka maluchów nie mogła uwierzyć własnym oczom w to, co zobaczyła na ich głowach.

Caters News Agency

Mało tego, gdy po raz pierwszy podjęła się strzyżenia, najzwyczajniej w świecie trzęsły się jej ręce, jak nigdy wcześniej!

Choć włosy starszego synka, Georga, są ciemne i kręcone, Stanley ma o wiele jaśniejszy odcień brązu, a na dodatek są proste. Podczas, gdy pierwszy z nienawidzi swoich włosów, drugi oddałby za nie wszystko.

Ludzie bardzo często komentują i przyjaźnie reagują na sam widok chłopców. Jak twierdzi Lindsay, to świetny sposób na rozpoczęcie rozmowy.

Caters News Agency

Patrząc na tą „nietypową rodzinkę, nie trzeba być geniuszem, aby stwierdzić, że to zasługa genów. Widzieliście kiedyś podobnie obdarzonych gęstymi włosami chłopców?

Polecane

Może Cię zainteresować