×

Gang Bystrzaków już w Biedronce! Dyskont zmienia zasady gry

Były już gangi Świeżaków, Słodziaków, Fajniaków i Swojaków. Teraz pora na nowe pluszaki! Gang Bystrzaków już w Biedronce — ruszyła nowa akcja promocyjna dyskontu. Tym razem maskotki otrzymały dość niecodzienne imiona.

Gang Bystrzaków już w Biedronce

Podczas poprzednich akcji promocyjnych szał na pluszaki z Biedronki przerósł najśmielsze oczekiwania. Czy tak samo będzie i tym razem? O tym przekonamy się już wkrótce, bo właśnie ruszyła nowa akcja lojalnościowa Biedronki. Od poniedziałku 29 sierpnia można zbierać punkty na maskotki z „Gangu Bystrzaków”. Tym razem w skład „gangu” wchodzą dwa zwierzaki i jeden owoc. Wszystkie mają bardzo pomysłowe imiona: to Świnka Skarbonita, Jabłko Newton i Pies Dżi-Pi-Es.

Tym razem jest ich troje. Świnka Skarbonita pilnuje finansów gangu i podpowiada, jak znajdować produkty w korzystnych cenach, a jej supermocą jest »cena«. Jabłko Newton ma sprytny plan na wszystko i stawia na »jakość«. Trzeci członek supergrupy to Pies Dżi-Pi-Es symbolizujący »bliskość«, rekomendujący robienie zakupów blisko miejsca, gdzie mieszkamy, aby oszczędzać czas i pieniądze na dojazd. Cała trójka łączy siły w walce z inflacją i zachęca do oszczędzania

– przekazała firma w komunikacie.

Na nowych zasadach

Dyskont przygotował dla swoich klientów więcej niespodzianek. Tym razem zmieniono regulamin gry, żeby nieco wesprzeć portfele klientów podczas inflacji. Klienci dyskontu nadal będą otrzymywali naklejki (punkty), ale nie w zamian za wydane, a w zamian za zaoszczędzone pieniądze! A zaoszczędzić można na dwa sposoby.

Pierwszym z nich jest Tygodniowa Misja Oszczędzania, czyli kupowanie produktów w promocyjnych cenach (poszczególne produkty będą tańsze niż w 2021 r.).

Tygodniowe Misje Oszczędzania pozwalają na natychmiastowe oszczędności w trakcie zakupów konkretnych produktów biorących udział w akcji w danym tygodniu. Pierwsza misja otwierająca kampanię w tygodniu od 29 sierpnia startuje pod hasłem: »Kupuj w cenach niższych niż w zeszłym roku«. Dzięki niej klienci będą mogli kupić wybrane produkty w cenach niższych niż najniższa regularna cena danego produktu w 2021 r

– informuje Biedronka.

Drugi sposób to gromadzenie oszczędności w „Wirtualnym portfelu” przez zeskanowanie karty „Moja Biedronka”. Zaoszczędzone w ten sposób pieniądze można wykorzystać w trakcie akcji promocyjnej.

Jednocześnie przez cały czas trwania akcji oszczędności można gromadzić w Wirtualnym portfelu. Co tydzień za zakupy wybranych produktów z kartą Moja Biedronka przyznawany jest rabat kwotowy, który automatycznie zapisuje się w Wirtualnym Portfelu klienta. (…) Środki z Wirtualnego Portfela można wykorzystać na zakupy w każdą sobotę w okresie trwania akcji Gang Bystrzaków. Wysokość zaoszczędzonej kwoty można na bieżąco sprawdzać w aplikacji Biedronka lub na stronie internetowej moja.biedronka.pl — po uprzednim zarejestrowaniu karty

– wyjaśnia dyskont.

Każde zaoszczędzone 6 zł to jedna naklejka. By zdobyć Bystrzaka, trzeba ich zebrać 50. Maskotek nie można kupić!

Akcja promocyjna Biedronki potrwa do 19 listopada, natomiast wymiana albumu z naklejkami będzie możliwa od 26 września do 3 grudnia lub do momentu, w którym wyczerpią się zapasy.

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij