×

Gang 13-latek rozbity. Dziewczęta kazały swojej ofierze zlizywać ślinę z podłogi

Gang 13-latek rozbity. Materiały, które wyciekły do sieci są szokujące. Dziewczęta znęcały się w okrutny sposób nad swoimi koleżankami. Sprawą zajmie się sąd rodzinny, a wobec nastolatek zostaną wyciągnięte surowe konsekwencje.

Skąd u dzieci tyle agresji?

Od wielu miesięcy psychologowie alarmują, że długotrwałe zamknięcie w domach wynikające z epidemii koronawirusa nie tylko przynosi poważne szkody dla zdrowia psychicznego, ale także sprzyja eskalacji przemocy. Zarówno dzieci, jak i dorośli szukają sposobów na wyładowanie własnej frustracji, co bardzo często ma fatalne skutki. Bardzo prawdopodobne, że właśnie ten mechanizm zadziałał w przypadku dzieci z Pruszkowa. Grupa 13-latek dręczyła swoich rówieśników.

Przewodniczącą gangu była 13-letnia Patrycja M. Jedną z ofiar grupy padła Karolina. Wredne koleżanki kazały nastolatce robić skandaliczne rzeczy, a same wszystko nagrywały. Dziewczyna została dotkliwie pobita, a następnie zmuszona do zlizywania śliny z ziemi. Nastolatki nagrały całe zdarzenie. Materiał trafił w ręce policji. Karolina Kańka z komendy w Pruszkowie powiedziała, że sprawą zajmie się sąd rodzinny.

Zespół ds. Patologii i Nieletnich cały czas prowadzi czynności. Na komendę wzywane i przesłuchiwane są wszystkie osoby wskazane w zawiadomieniu. Zabezpieczony został też materiał dowodowy, który trafi do sądu rodzinnego.

Gang 13-latek rozbity

Filmik został nagrany przez koleżankę Patrycji M. Na nagraniu widać, jak dziewczęta znęcają nad przerażoną Karoliną. Po chwili napastniczka pluje na ziemię. Każe ofierze zlizywać ślinę z ziemi, mówiąc:

Zlizuj to kur**, ma wszystko zniknąć.

Gdy pani Agnieszka, mama pokrzywdzonej Karoliny dowiedziała się o tym do czego doszło, nie mogła uwierzyć. Córka nie chciała jej opowiadać o szczegółach zdarzeniach. Pani Agnieszka wiedziała jednak od innej matki, że w okolicy działa grupa przestępcza składająca się z 13-latek. Wówczas postanowiła zgłosić sprawę na policję. Karolina przełamała się i widząc, że jest szansa na wyciągnięcie konsekwencji wobec nastolatek opowiedziała o szczegółach ataku.

Patrycja powiedziała, że mam wyjść z domu. Wyszłam, bo chciałam się dowiedzieć, czego chce. Zostałam zaciągnięta pod garaże i bita po twarzy.

Zaledwie tydzień później dziewczynka znowu spotkała Patrycję M. Właśnie wtedy dziewczyna zmusiła Karolinę do zlizywania śliny.

Policja zrzuca winę

Niedługo później szajka znów zaatakowała. Tym razem dzieci pobiły Julię. Matka nastolatki zgłosiła sprawę na policję. Niestety policjanci stwierdzili, że jej córka jest odpowiedzialna za to do czego doszło ponieważ broniła się. Zdaniem funkcjonariuszy dziewczynka powinna biernie pozwolić na to, aby jej rówieśniczki zadawały jej kolejne ciosy, co równie dobrze mogło doprowadzić do trwałego uszczerbku na zdrowiu. W rozmowie z SuperExpressem Julia opowiedziała o tym, jakie było pierwotne źródło konfliktu.

Wszystko zaczęło się od Amelii S., która rozpowiedziała swoim znajomym, że rozsiewam plotki o ich patologicznych zachowaniach, co jest nieprawdą. Nigdy nic o nich nie mówiłam.

Julia nie sądziła, że wyjście ze znajomymi do McDonalda skończy się w ten sposób. Niespodziewanie 13-letnia Zuzia M. zaczęła robić Julce zdjęcia telefonem. Chwilę później wezwała bandę.

Na terenie galerii pojawiła się spora grupa osób. Podeszli do mnie i powiedzieli, że mam wyjść, bo nie będą mnie lać na oczach kamer.

Wówczas została zaatakowana, a następnie pobita.

Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Polecane

Może Cię zainteresować