×

Już jako mały chłopiec chciał zostać kobietą. Wydał 300 tys. złotych, aby się zmienić

Żyjemy w świecie, w którym coraz więcej osób decyduje się na operacje plastyczne mając nadzieję, że w ten sposób poprawią swój wygląd zewnętrzny. Niestety, czasami bywa tak, że efekt okazuje się być zupełnie odwrotny od zamierzonego, choć niekoniecznie dane osoby zdają sobie z tego sprawę.

Operacje, jak wiele innych rzeczy, potrafią uzależnić przez co nie potrafimy powiedzieć sobie „STOP”. Nasuwa się tylko jedno pytanie: Czy uzależnienie potrafi być na tyle silne, że nie widzi się katastrofalnych zmian? Wiele wskazuje na to, że tak…

Fulvio dorastał w towarzystwie dwóch braci i był wychowany w religijnej rodzinie – jego ojciec był pastorem. Niestety, już jako nastolatek czuł się inaczej niż jego rówieśnicy.

Wszystko wynikało z tego, że chłopiec już w tak młodym wieku potajemnie marzył, aby zostać kobietą.

Ze strachu przed reakcją swoich najbliższych, Fluvio ukrywał swoją tożsamość i robił wszystko, aby udowodnić im, że jest stuprocentowym facetem – upijał się, chodził na polowania i kupował drogie samochody.

Jakby tego było mało, w wieku 24 lat poznał lekarkę Marisę, z którą wziął ślub. Zrobił to całkowicie wbrew swojej naturze.

Kiedy nikt nie widział, Fluvio przebierał się w damskie ciuchy i malował. Wtedy czuł się w końcu sobą. Regularnie także odwiedzał kluby gejowskie, choć przez cały ten czas ukrywał przed znajomymi swoje prawdziwe „ja”.

Po 16 latach maskarady Fulvio nie mógł dalej tak żyć. Zdał sobie sprawę, że musi powiedzieć o wszystkim żonie. Wiedział, że ich związek może zostać natychmiastowo przekreślony.

Ku jego zaskoczeniu Marisa nie miała zamiaru się od niego odwrócić. I choć zajęło jej to trochę czasu i potrzebowała pomocy psychologa, podjęła decyzję o wspólnym życiu. Chciała „go” wspierać na każdym możliwym kroku.

Aby spełnić swoje marzenie, Fulvio sprzedał swoją broń, samochody, a nawet dom! Wydanie ogromnej sumy pieniędzy to jednak nie wszystko… Odwróciła się od niego rodzina i znajomi. Kiedy ojciec się o tym dowiedział, chciał wysłać go do szpitala psychiatrycznego. Nie powstrzymało to jednak Fluvio przed spełnieniem marzenia, jakim było stanie się kobietą.

W tym celu mężczyzna poddał się terapii hormonalnej i przeszedł m.in. 4 operacje piersi, 2 liposukcje, operację nosa i 150 zastrzyków powiększających usta i policzki. Fulvio stał się Fulvią.

Nasuwa się jednak pytanie, czy teraz przypomina kobietę?

Ogólnie rzecz biorąc, wydał około 70.000 euro. Niestety to wcale nie zmieniło jego statusu i cały czas czuje na sobie wzrok innych ludzi. Nie pojawił się nawet na pogrzebie ojca, bo rodzina myślała, że jest prostytutką.

Przy boku Fulvii została jedynie Marisa, która dba o pieniądze oraz reguluje wszelkie wydatki i rachunki.

Nie ufa kobiecie, bo jest przekonana, że wszystko wydałaby na operacje. Obie traktują się bardziej jak siostry, ponieważ Marisa nie jest homoseksualna i nie czuje pociągu do Fulvii. 

Chcę być podobna do amerykańskiej, transseksualnej gwiazdy, Allanah Starr, dlatego też nie zamierzam przestać się operować. Zrobię to dopiero wtedy, gdy będę wyglądać doskonale.

Poświęciła wszystko, aby spełnić swoje marzenie – rodzina się jej wyrzekła, straciła wszystkie pieniądze, a według większości wygląda karykaturalnie. Czy mimo wszystko jest szczęśliwa?

Może Cię zainteresować