Przed wyjściem na murawę Robert spędza w łazience sporo czasu. Każdy włos musi być ułożony

Fakt, że nasza reprezentacja odpadła z mistrzostw świata, rozczarował wszystkich polskich kibiców. Zwłaszcza tych, którzy byli pewni, że Robert Lewandowski i Adam Nawałka wspólnie poprowadzą naszą drużynę ku zwycięstwu przynajmniej w fazie grupowej. Niestety, tak się nie stało i zaczęło się szukanie winnych i wytykanie piłkarzom wszystkiego, co tylko możliwie – nawet występowania w reklamach czy faktu, że byli szczepieni. Teraz Robert Lewandowski powiedział coś, co fanom z pewnością również nie przypadnie do gustu. Kapitan naszej reprezentacji opowiadał o perfekcjonizmie, jednak nie w kontekście gry w piłkę nożną, a…dobrze ułożonej fryzury.

Wszyscy mieli wielkie nadzieje, które skończyły się totalną porażką

Polscy piłkarze, którzy zostali powołani do kadry narodowej na Mistrzostwa Świata w Rosji, znaleźli się teraz w bardzo niekomfortowej sytuacji i przechodzą przez trudny okres. W rankingu FIFA polska drużyna była typowana wysoko, niestety na mundialu wypadła bardzo słabo. Oberwało się za to chyba wszystkim zawodnikom, ale najwięcej hejtu spadło zdecydowanie na Roberta Lewandowskiego. Mimo że tak się stało, on chyba nie wyniósł z tego zbyt dobrej lekcji. Znów powiedział coś, co ściąga na niego kolejną falę niekoniecznie miłych komentarzy.

Najpierw wakacje, teraz niefortunna wypowiedź

Zacznijmy od tego, że najpierw podzielił się zdjęciem z luksusowych wakacji, a później udzielił wywiadu dla magazynu „Playboy”. Właśnie w nim opowiadał o perfekcjonizmie związanym z jego fryzurą w czasie meczu. Bez ogródek wyznał, że przed wyjściem na murawę sporo czasu spędza w łazience:

Najważniejsze, żeby człowiek czuł się komfortowo. Czuję się dużo lepiej, gdy jestem zadbany w czasie występu na murawie. W trakcie spotkania trudno cokolwiek poprawić, więc dużą rolę odgrywa czas w hotelu. Lubię mieć fryzurę, w której trenuję na co dzień i przeszkadza mi nawet jeden źle ułożony włos. Perfekcjonizm

Nowa fryzura, nowe możliwości?

Przypomnijmy, że Robert na Mistrzostwach Świata w Rosji pokazał się w nowej, przygotowanej na tę okazję, fryzurze. Boki były wygolone, a po lewej stronie głowy znalazł się wzór przypominający błyskawicę.

Szkoda, że tak błyskawicznie odpadli z Mistrzostw Świata…