×

Frytka miała uprawiać seks w „Big Brother”. Po latach wyszły na jaw inne informacje

Maja Frykowska znana szerszemu gronu jako Frytka, wywołała spore kontrowersje lata temu, w pierwszym programie typu reality-show w Polsce. „Big Brother” na pewno uczynił ją rozpoznawalną, ale nie jesteśmy pewni, czy takiego rozgłosu dla siebie chciała.

Najbardziej znaną sceną z „Big Brothera” była kąpiel Frytki w jacuzzi z kolegą z programu

Łukasz Wiewiórski „Ken” miał wówczas odbywać stosunek z kontrowersyjną uczestniczką, co niby zarejestrowały kamery. Wielu medioznawców i teoretyków uważa, że był to punkt zwrotny dla polskiej telewizji – wówczas zaczęto pokazywać coraz więcej.

Maja Frykowska po latach stała się inną osobą. Złagodniała, nawróciła się i napisała książkę, w której wyjawiła sporo tajemnic

Ostre słowa padły tuż po emisji programu w stronę Frytki, ale ta wyznaje, że prawda była zupełnie inna. W swojej książce pisze:

Media donosiły o stosunku seksualnym, którego… nie było! Prawda jest taka, że któryś z operatorów tak pędził z kamerą, że walnął z impetem w lustro weneckie. Huk sprawił, że natychmiast oprzytomniałam i zakończyliśmy baraszkowanie w pianie… Okrzyknięto mnie dziwką wszech czasów

Czy to prawda? O tym wie na pewno sama zainteresowana ?

Polecane

Może Cię zainteresować