×

Friz wydał 10 tys. zł na zdjęcie! Polski youtuber wciąż zaskakuje swoich fanów

Friz wydał 10 tys. zł na zdjęcie! Konkretnie na set, w którym zapragnął zrobić sesję fotograficzną. Cóż… najpopularniejszy youtuber w Polsce nie przestaje zaskakiwać. Niejednokrotnie udowadniał, że jeśli czegoś chce, to to osiągnie, nawet jeśli miałby na coś wydać fortunę. Tym razem nie było inaczej.

Początki Friza w Internecie

Karol Wiśniewski, znany w Internecie jako Friz, to 24-letni youtuber z Krakowa z niemal 10-letnim doświadczeniem w branży influencerskiej. Wprawdzie początki jego działalności w serwisie YouTube związane były jedynie z nagrywaniem trików wykonywanych na rolkach oraz tworzeniem filmików dotyczących gry Pokemon GO, to jego kanał w pewnym momencie zaczął się szybko rozrastać.

W 2018 roku Friz stworzył Ekipę (obecnie składającą się z 9 członków), z którą zamieszkał w domu pod Krakowem i z którą zaczął nagrywać filmy na YouTube w stylu “internetowego Big Brothera”. 8 marca 2019 roku rozpoczął tzw. projekt daily, polegający na udostępnianiu wideo ze swoim udziałem codziennie przez rok.

Zaangażowanie Karola i innych członków Ekipy w tworzenie interesujących treści zaowocowało tysiącami nowych subskrybentów. Dziś Friz jest najpopularniejszym youtuberem w Polsce. Jego kanał na YouTubie śledzi ponad 4 miliony osób, a profil na Instagramie – 2,5 miliona followersów! Nic więc dziwnego, że jest uznawany za jednego z najbardziej wpływowych polskich influencerów. W rankingu magazynu Forbes wyprzedza go jedynie Robert Lewandowski!

Friz wydał 10 tys. zł na zdjęcie!

Zarobki młodego influencera w 2019 roku przekroczyły 10 mln zł! W związku z tym, budżet, jaki może Friz wykorzystywać przy produkcji nowych filmów jest zdecydowanie większy niż jeszcze kilka lat temu. I oczywiście Karol wykorzystuje tę możliwość.

Jeśli wpadnie na pomysł sesji zdjęciowej, w której chciałby wziąć udział, to nie zastanawia się, czy powinien ją robić, lecz od razu przystępuje do realizacji swojego planu. Doskonałym przykładem jest zdjęcie, które kosztowało Friza bagatela 10 tys. zł!

Wiśniewski chciał zrobić sesję na motorze i w pełnym stroju. Tylko, że takiego kompletu nie posiadał. Idealnym rozwiązaniem dla Friza było więc zamówienie wymarzonego czerwono-białego seciku. Nowa koszulka i spodnie, fantastyczna kamizelka i gogle, a także kask. A to wszystko z logiem Supreme. Jedynie obuwie firmowe musiał mu pożyczać fotograf, bo takich butów na motor i żeby pasowały do kompletu – już nie zamówił…

Przygotowania do sesji, a także jej przebieg oczywiście nagrywano. Na filmie Karol żartuje, że taki strój jest wart więcej niż jego motor i szkoda mu będzie używać go do jazdy na co dzień. W dodatku przy odrywaniu metek lamentuje, że właśnie tracą na wartości…

Cóż, przynajmniej mógł je swobodnie przymierzać w salonie na nowym dywanie z napisem “Keep off” o wartości 2 200 zł. Zresztą zobaczcie sami. Poniższe wideo ma już ponad 2 miliony wyświetleń!

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij