×

Na zdjęciu z dzieciństwa żony, ujrzał znajomą twarz. Nie mógł uwierzyć kto siedzi obok niej

Życie lubi nas zaskakiwać i to w najmniej oczekiwanych momentach! Zdarza się, że w przeciągu całego naszego życia mijamy się z jedną osobą, aż w końcu, z niewiadomych przyczyn, któregoś dnia nasze drogi ponownie się spotykają. Tak właśnie było w przypadku Evan’a i Brytin.

Pamiątka sprzed lat

Evan i Brytin od 8 miesięcy, są szczęśliwym i kochającym się małżeństwem. Kiedy w końcu przeprowadzili się do nowego mieszkania, razem szukali sprzętu kuchennego. W pewnym momencie Evan odnalazł starą fotografię z przedszkola, na której od razu rozpoznał swoją ukochaną.

Ucieszył się, gdy zobaczył uroczą dziewczynkę, która teraz jest jego najlepszą przyjaciółką i żoną. Malutka Brytin musiała być bardzo podekscytowana wspólną fotografią, ponieważ pięknie i radośnie uśmiechnęła się do zdjęcia.

Jednak coś nie dawało mu spokoju. Przyjrzał się uważnie znalezionej fotografii. Po chwili nie mógł uwierzyć, w to co zobaczył. Obok trzyletniej Brytin siedział on sam!

Evan od razu zadzwonił do mamy, aby potwierdzić czy na pewno, to on znajduje się na zdjęciu i to na dodatek, siedzi zaraz obok Brytin! Okazało się, że mimo, iż ich rodziny mieszkały w różnych miasteczkach, Evan i jego obecna żona, chodzili do tego samego przedszkola. Pomimo tego, że ich drogi rozeszły się od czasu, gdy mieli trzy latka, po czasie ponownie się spotkali. Od zrobienia przedszkolnej fotografii minęło 16 lata, a Evan i Brytin są szczęśliwym małżeństwem.

Ta historia dowidzi, że prawdziwej miłości nic nie może rozdzielić i nawet po latach, drogi dwójki przeznaczonych sobie ludzi, ponownie się zejdą!

Może Cię zainteresować