×

12 znanych filmów, które stwarzają nierealistyczne oczekiwania ludzi wobec seksu

Jeśli jesteś lub w najbliżej przyszłości staniesz się osobą aktywną seksualnie, nie powinieneś wzorować się na różnego rodzaju filmach. Choć aktorów często ponoszą dzikie fantazje, musisz mieć świadomość tego, że często w zaledwie niewielkim stopniu odzwierciedlają one rzeczywistość, wyznaczając jednocześnie niemal niemożliwe oczekiwania wobec partnera czy partnerki.

Na ekranie każdy wygląda niemal idealnie, a kobiety mają orgazm na zawołanie, ponieważ ich partnerzy są tak dobrzy!

Podczas seksu nie chodzi o to, aby wyglądać idealnie. To aktywność, podczas której masz prawo się zmęczyć i spocić, a Ty, w przeciwieństwie do grających aktorów, nie masz wtedy przy sobie stylistów, którzy wszystko zatuszują. Przestań również myśleć, że jeśli nie możesz współżyć w basenie, na drabinie czy przez całą noc to coś jest z Tobą nie tak! Pamiętaj, to tylko filmy.

Poniżej znajdziesz niektóre z najbardziej nierealistycznych filmowych scen seksualnych. Nie zrozum nas źle – mimo tego, że fantazja poniosła twórców, wiele z tych scen pochodzi ze wspaniałych filmów!

#1 Wszystko gra (Match Point)

Match Point

Seks w zborzu? Scarlett Johansson i Jonathan Rhys Meyers z pewnością mogą sprawić, że wszystko będzie wyglądać bardzo dobrze, nawet ta scena… w deszczu! Zazdrościcie?

#2 Romeo i Julia

Romeo And Juliet

Te dwa „gołąbki” były do tego stopnia sobą zafascynowane, że… nie wychodziły na zewnątrz!

#3 Saga „Zmierzch”: Przed świtem (Breaking Dawn)

Breaking Dawn

Pamiętasz scenę z podróży poślubnej Edwarda i Belli? Kochali się do tego stopnia, że… połamali łóżko! Jeśli jednak Twoje łóżko nie jest zbyt tanie, nie powinieneś się o to martwić.

#4 Pokuta (Atonement)

Atonement

Bohaterowie filmu, Keira Knightley i James McAvoy, podczas imprezy zakradają się do biblioteki, aby uprawiać ze sobą seks. Chcieli to zrobić w tajemnicy przed innymi zapominając o tym, że przyjęcie liczyło tylko kilka osób.

#5 Pan i Pani Smith (Mr. and Mrs. Smith)

Mr. and Mrs. Smith

Kto by pomyślał, że kontakt z wrogiem może zakończyć się stosunkiem?! W filmach wszystko jest możliwe.

#6 Pretty Woman

Pretty Woman

Dwoje najbardziej znanych aktorów wszech czasów robiło to na fortepianie! Trzeba przyznać, że wyglądają przy tym całkiem dobrze, jednak czy wyobrażasz sobie siebie w takiej sytuacji? Ból pleców nieunikniony!

#7 Pamiętnik (The Notebook)

The Notebook

Ryan Gosling jako Noah Calhoun, który budował dom gołymi rekami, a płakał zanim jej dotknął – tylko on mógł być do tego zdolny.

#8 Uwierz w ducha (Ghost)

Ghost to już starszy, ale bardzo popularny film. Jak widać, tworzenie ceramiki łączy ludzi.

#9 To tylko seks (Friends With Benefits)

Friends with Benefits

W prawdziwym życiu seks z przyjacielem bądź przyjaciółką może mieć raczej tylko jedno szczęśliwe zakończenie. Wyjątek stanowi Justin Timberlake i Mila Kunis, jednak nie zapominajmy, że mówimy tutaj o filmie.

#10 Pięćdziesiąt Twarzy Greya (Fifty Shades of Grey)

Fifty Shades of Grey

W tym przypadku chyba nic nie trzeba dodawać. Tej pozycji nie mogło tutaj zabraknąć, ponieważ to film, w którym dzieje się dosłownie wszystko…

#11 Tytanic

Titanic

Na naszej liście znalazł się nawet… Titanic! Pamiętasz rękę Rose w zaparowanym oknie? Przeżyłeś coś podobnego? Tylko nie kłam!

#12 Adrenalina (Crank)

Crank

Jason Statham musiał utrzymywać wysoki poziom adrenaliny jeśli chciał przeżyć. W pewnym momencie zdecydował się więc na… seks publiczny ze swoją dziewczyną (Amy Smart). Całkiem szalony pomysł, prawda?

Polecane

Może Cię zainteresować