×

Film z wesela Zborowskiej i Wrony robi furorę w sieci. Znani goście szaleli na parkiecie

Film z wesela Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony robi prawdziwą furorę w sieci. Na nagraniu widać, że młodzi wyprawili naprawę huczną imprezę. Wszyscy sławni goście doskonale bawili się na parkiecie. Nie zabrakło Anny Lewandowskiej, Oli Domańskiej i Magdaleny Cieleckiej.

Niespodziewany ślub Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Zaledwie kilka dni temu, Zofia Zborowska i Andrzej Wrona wzięli ślub. Wszystko zorganizowali w rekordowo krótkim czasie niecałych trzech miesięcy, ale wygląda na to, że ten uroczysty dzień przebiegł tak, jak chcieli tego państwo młodzi.

Lewandowska na weselu zborowskiej i wrony
Imgur

Niecodzienny film z wesela Zborowskiej i Wrony

To, że świętowanie było naprawdę udane, zdaje się potwierdzać nagranie, które właśnie pojawiło się w sieci. Twórcy wideo, zaangażowani do filmowania wesela Zborowskiej i Wrony podzieli się nim w mediach społecznościowych. Przy okazji podzielili się wrażeniami z wesela znanej pary:

Uważaj, o czym marzysz, bo może się spełnić. W tym przypadku rzeczywistość totalnie przerosła nasze oczekiwania. Hłanita & Anżej (aka Zosia i Andrzej) zrobili party wg zasady: Albo grubo, albo wcale. I wiecie co? Tak było zaiste. Ostatnich kilka dni to mordercza walka z czasem i życie na niezłym hajpie! Chcemy więcej, chcemy by każdy celebrował miłość na swój sposób, ale właśnie z taką energią i niepohamowaną radością

Film z wesela Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony zaimponował internautom

Musimy przyznać, że nagranie rzeczywiście aż kipi pozytywną energią. Możemy zobaczyć, że nie tylko młodzi, ale także weselni goście bawili się naprawdę wyśmienicie. Na filmie na parkiecie możemy dostrzec chociażby roztańczoną Olę Domańską, Annę Lewandowską i Magdalenę Cielecką. Na kilka kadrów załapała się także ulubienica internautów i mama Zofii Zborowskiej, czyli Maria Winiarska. Nagranie zrobiło wrażenie nie tylko na nas, ale także na internautach:

Kosmos

Coś wspaniałego

Petarda para ? Petarda film ?!

Chcielibyście pobawić się na tym weselu?

Może Cię zainteresować

zamknij