×

„Maca się po biuście, wciąga kokainę”. Kontrowersyjny film z księżną Meghan wchodzi do kin

O Meghan Markle znowu zrobiło się głośno. Tym razem za sprawą kontrowersyjnego filmu, w którym gra imprezowiczkę uprawiającą seks z przypadkowymi mężczyznami i wciągającą kokainę.

Kryzys na dworze

Ostatnio na dworze królewskim w Wielkiej Brytanii nie brakuje skandali. Można już mówić nawet o kryzysie wizerunkowym. Film z udziałem księżnej Sussex, który ma niebawem pojawić się w kinach z pewnością „doleje oliwy do ognia”.

Grillująca księżna

Markle przed poślubieniem księcia Harry’ego zajmowała się aktorstwem. Jednak przeszłość 37-letniej Meghan ciągle przysparza jej sporo problemów. Niedawno ujawniono w mediach społecznościowych reklamę, w której księżna grillująca burgery jest skąpo ubrana. Teraz do kin wchodzi inna produkcja z jej udziałem…

Przeszłość ją dopadła

Osiem lat temu grała w serialu „The Boys and Girls Guide to Getting Down”, który powraca, ale w postaci pełnometrażowego filmu!

imgur.com

Producenci liczą na spore zainteresowanie filmem, ponieważ księżna Sussex zagrała tam odważne sceny.

Kontrowersyjna rola

Na ekranach kin będzie można zobaczyć jak Dana, grana przez Meghan, imprezuje i ubiera się wyzywająco. W dodatku uprawia seks z przypadkowymi mężczyznami i zażywa narkotyki. O tych scenach żona księcia Harry’ego na pewno chciałaby zapomnieć.

Czy rodzina królewska będzie próbowała zablokować premierę filmu?

Może Cię zainteresować

zamknij